Nakon godina rada sa stručnjacima kroz podkast Zdrava priča, kreativna direktorka i producentkinja Dolores Milošev Erdeg pokreće novi format uživo edukacija.
Kandida je gljivica koja je prirodno prisutna u organizmu, ali kada se naruši ravnoteža crevne mikrobiote može doći do njenog prekomernog razmnožavanja i razvoja kandidijaze.
Organizacije civilnog društva i udruženja građana iz Novog Sada i okolnih mesta imaju priliku da se priključe sedmoj godini projekta "Čisto iz ljubavi".
Savremena oftalmologija danas nudi pacijentima znatno više mogućnosti nego ikada ranije kada je u pitanju korekcija vida i rešavanje problema zamućenja sočiva - katarakte.
Manifestacija DDOR BG Car Show 09 i 18. Međunarodni sajam motocikala MOTOPASSION 2026 održaće se pod sloganom "Vreme je" u periodu od 18. do 24. marta na Beogradskom sajmu.
U mesecu kada se obeležava Dan žena, kompanija Univerexport odlučila je da ponosno kaže "Ona je ta", kampanjom koja osvetljava žene koje vode timove, pokreću promene i postavljaju standarde.