Početne cene su od oko 2.800 do 215.000 evra. U dokumentu RDI navodi se da su najskuplji kompleksi nekretnina u Selevcu i Požarevcu, dok je najjeftinija u Bajmoku.
Na listi za prodaju su nekretnine na teritorijama Beograda, Subotice, Arilja, Ražnja, Smederevske Palanke, Zaječara, Plandišta, Novog Sada, Apatina, Prokuplja, Vlasotinca, Dimitrovgrada, Obrenovca, Boljevca, Knjaževca, Negotina, Čoke i Nove Varoši.
Pisane ponude za državne nekretnine zainteresovani mogu da podnesu do 11. januara.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 3
R49
Toša
Izvolite
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar