Misija MMF-a od danas u Srbiji

Misija Međunarodnog monetarnog fonda započeće danas zvaničnu posetu Beogradu.
Misija MMF-a od danas u Srbiji
Foto: Screenshot (Youtube/TRT World)
Prvi sastanak biće održan u Narodnoj banci Srbije.
Plenarni sastanak misije MMF-a i delegacije rbije, u NBS u Ulici kralja Petra 12, zakazan je za 10 časova.
Misija Fonda boraviće u Beogradu do 5. maja zbog trećeg pregleda aranžmana u okviru Instrumenta za koordinaciju politika (PCI), kada će biti objavljene ažurirane makroekonomske projekcije.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Biznis i ekonomija

Folksvagen smanjuje proizvodnju za još milion vozila

Generalni direktor Folksvagena Oliver Blume najavio je danas značajno smanjenje proizvodnih kapaciteta za još milion vozila, pošto je naveo da su raniji planovi prodaje postali nerealni u aktuelni tržišnim okolnostima.

Srbija priprema nova pravila o preuzimanju firmi

Ministarstvo finansija pokrenulo je javnu raspravu o Nacrtu zakona o preuzimanju akcionarskih društava, koji donosi promene u načinu na koji se kompanije preuzimaju na domaćem tržištu kapitala, objavio je portal eKapija.