Autor: N1

Info
08.05.2026.
10:12 > 09:54
Studentkinja i odbornica Skupštine opštine Kula Ljiljana Knežević izjavila je da ulazak grupe građana "Glas mladih opštine Kula" u lokalni parlament predstavlja "početak otpora iznutra".
  • kula

    09.05.2026 21:28
    pp
    ko placa studente? ko je platio ljude koji su dosli na dan glasanja u kulu ko je to platio...zasto hrvatske tablice u kuli na dan izbora? zasto hrvati podrzavaju studente? zasto stuenti voze bicilo u brisel?,zasto nisu otisli na kosovo da obidju srbe...zastooo?
  • R49

    09.05.2026 18:23
    Pošto su stabilna partija treba da šalju članove na poligraf svaka tri meseca, naravno ako ima dovoljno poligrafa.
  • Cukić

    09.05.2026 16:59
    Nije
    Kakvih je sve laži bilo, ovo je nista
  • Trt

    09.05.2026 09:31
    Mracite
    Izbori blizu?
  • Rile

    09.05.2026 07:26
    Glas studenata i studentkinja se nigde ne uvažava. Zanimanje student znači da si niko i ništa. Ili u prevodu studenti se uvek bave palamuđenjem i mlaćenjem prazne slame. Zato su studenti aut. Tu piculad u Srbiji ne jebe niko 2%.
  • Simeun

    08.05.2026 20:32
    Gde ce nepomenik da nadje toliko poligrafa, koliko je sektasa spremno da bezi iz sekte?!?
  • Milan

    08.05.2026 18:13
    Laž i prevara
    Lazu, kao sve ostalo, neće nigde ići.
  • Ivica

    08.05.2026 16:16
    Sto su pametni ovi studenti, cudi me da i u drugim drzavama ne vode glavnu rec. Vazda su deca pametnija od roditelja.
    Zivi bili
  • Jelisaveta

    08.05.2026 14:29
    Strah od sopstvene senke
    Strah je veliki, bolest je u terminalnoj fazi, bliži se kraj SNS OKG.
  • Zebra

    08.05.2026 12:16
    Ja sam mislio da je poligraf nešto sto pripada državi i sudstvu, a ne igračka za SNS kriminalce…
  • AA

    08.05.2026 11:56
    Samo tako nastavite
    Znate sta treba i kako treba, ne dajte na sebe, drzite se zajedno i samo hrabro dalje. Bravo.
  • Leemanac

    08.05.2026 10:56
    To će ubuduće biti sve češća praksa.Trebace sekti bogami poprilično poligrafa.
  • NSadjanin

    08.05.2026 10:46
    Najjaca vest. Jos ako je neki infiltrant student koji je strpljivo cekao svojih 5 minuta.
    Kao ono kad je lik dobio administratorska prava na Facebook grupi Ravna Zemlja Balkan :) Iznutra ih razbucao i promenio naziv grupe u Okrugla Zemlja Balkan :)

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna