Autor: Insajder

Info
09.05.2026.
08:00 > 07:50
Goran Radosavljević, profesor Fakulteta za ekonomiju, finansije i administraciju, izjavio je da građani Srbije dobro percipiraju da se ekonomska situacija u zemlji neće kretati u dobrom smeru.
  • sk

    15.05.2026 13:46
    Продаја
    Ако Руси не продају НИС тешко нама, неће нам довека толерисати. Наш интерес је да НИС буде у нашим рукама, евентуално у рукама наших држави лојалних приватника.
  • Particulare matter

    10.05.2026 13:35
    Pošto Srbija nije htela da pređe na Zapadnu, odnosno Američku stranu čija je zona uticaja za energente naftu i gas cela Evropa, a sa rusijom u Evropi i ruskom gasom i naftom je gotovo za uvek, Srbija ostaje bez rafinerije, petrohemije i rusi bez NIS koji će u bankrot pod sankcijama. Albanija i Hrvatska su potpisale sporazume(energetske) sa Amerikom a Vučić plaši građane Srbije nekakvim vojnim savezom Albanije,Kosova i Hrvatske koji je energetski sa USA. Srbija postaje izolovano ostrvo iz priče Tome grobara. Vučić je majstor obmane građana Srbije.
  • Pan 5er

    09.05.2026 19:30
    @Plaćač poreza ----> Uz to, SSSR iliti Rusija su oslobodili Istočnu Evropu da bi je narednih 45 godina držali pod okupacijom.
  • Juca

    09.05.2026 16:25
    Ni ne treba da ga prodaju. Treba ga nacionaliuovati.
  • Slavko

    09.05.2026 15:41
    9.5.2026
    Niko nemoze i nesme biti iznad Srbije!
    Vlast i opzicija moraju biti odani svojoj drzavi i narodu i sve snage
    raditi na dobrobiti i razvoju nase drzave.
    U Srbiji nema mesta za prodane duse i stetocine koje bi Srbiju da uniste zarad svojih sebicnih interesa.
  • Plaćač poreza

    09.05.2026 14:55
    putin i rusi zaista ne želi da ljudi ovo znaju, posebno na ,,Dan pobede", ali SSSR je pomogao da se započne Drugi
    svetski rat kao saveznik Nacističke Nemačke i napao Poljsku. SSSR je bio agresor saveznik sa Nacističkom Nemačkom. Previše malo ljudi ovo zna. rusija nema nikakav moralni visoki položaj na kojem bi mogla da stoji.
    Svako ko pominje savremenu rusiju pozitivno u kontekstu pobede nad fašizmom je ili mnogo glup ili neofašista nove generacije jer oni jesu novi fašisti koji nose masku starog sovjetskog antifašizma (koji inače ni sam nije bio dosledan)
  • Miki NS

    09.05.2026 14:46
    Lupetanje
    Ne postoji niko ko zivi losije nego 2012! Niko!
  • C16

    09.05.2026 12:23
    Руси не
    продају НИС али Вучић продаде Косово
  • Dobro jutro

    09.05.2026 09:28
    A zašto bi prodavali firmu u koju su uložili ogroman novac i koja dobro posluje? To niko normalan ne bi uradio.
    Zato što Tramp to traži?
    Pa nisu Rusi budale da ih njegovo mišljenje interesuje.
  • Dejan

    09.05.2026 09:16
    Jel nece?
    Nacionalizacija a onda i procesuiranje onih koji su poklonili NIS za 400m evra i 3% rudne rente plus nepostojeci juzni tok i nepostojece kosovo.
    Da, plus jedina drzava koja je dala rusima 51% paket akcija a svi ostali su isli do max 50%.
  • Zagorac

    09.05.2026 09:05
    Kaubojski zahtjev USA
    Rusi i netrebaju da prodaju NIS,točka.
  • Антун Чупак

    09.05.2026 08:53
    Pa zašto bi prodavali što je njihovo,ni kauboji to ne rade!!!
  • Mihajlo

    09.05.2026 08:10
    -
    Bolje da ostane ruski nego da ga SNS kartel opljačka a onda proda u bescenje. Rusi bar pune budžet, ne prazne ga.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna