Narodni pokret Srbije počeo je danas u Novom Sadu prikupljanje potpisa za peticiju kojom bi se od Vlade Srbije tražilo da se vrati prag za ulazak u crvenu zonu potrošnje električne energije sa 1200 na 1600 kWh.
Ako jedna ta peć, od 4 kw akumulira dnevno 10h ona potroši 1200 kw mesečno, a to je dovoljno za grejanje manjeg stana, ili sobe. Oni su pomeranjem crvene zone na 1200 kw, za domačinstva koja troše 1500 kw mesečno u grejnoj sezoni povećali troškove e. enrgije za oko 12.000 RSD mesečno. Bruka
Svaka normalna firma podstiče svoje klijente da troše više njenjih usluga, da kupuju više njenjih proizvoda da bi zaradili više, jedino ova nesrećna kompanija kažnjava svoje kupce kad kupuju više njenih proizvoda. Umesto da ih stimulise da trose više struje, da bi zaradili više oni destimulišu svoje kupce da zarade manje.Pa ovo nema ni u diznilendu
... svi kritikuju, ovde, na ulici, pijaci, po radnjama. Dođe glasanje, izbori - glasovi dati onima na koje kukate godinama. E pa dok je tako gospodo, onda i treba da vas kradu i muljaju gde god stignu, jer za bolje i niste. Ćutite i trpite jer vas ubediše da postoje neki "neprijatelji", unutrašnji, spoljašnji, a niste svesni svoje nesvesti, neobaveštenosti, neobrazovanosti. Gutate šta vam serviraju na TVu, pa prepričavate svuda. Nema nama pomoći sve dok ne dobijemo 50/50 posto skupštinu i slobodne medije.
Jednostavno ukinuti crvenu zonu, uđem u prodavnicu kupim 10 piva po jednoj ceni e onih ostalih 5 je skuplji jer si više kupio od 10, kolko potrošim toľko plaćam, jel postoje zone za plin za toplane ili su ugroženi samo građani koji se greju na struju, jer nemaju u gas i gracku toplanu, ljudi ugradili toplovodne pumpe pa im vlast terala a tu promovišu čust vazduh ekologiju itd pitanje je vremena kad će uterati i građanima koji ugrađuju solarne elektrane
Imam broilo koje je koristio moj preminuli otac.
TV taksu plaćam i ako nisam potrošio ni 1 kw prošlu deceniju.
Pitam zašto.
Broilo nisam odjavio iz razloga ako bude nekad potrebno da koristim. Jel je mnogo komplikovano prijaviti.
Dali je ovo pljačka ili lopovluka
Procenite.
Žalosno je što se u svim porama državnih organa ukorenio irazmnožio običaj, a sada pravilo da se svuda formiraju "organi" koji imaju zadatak da zakidanjem, ili izmišljanjem novih i novih taksi, granica, poreza, ograničenja, kazni, zakona, ..., a sve u svrhu da se budžet dopuni po svaku cenu, umesto da se građanima olakša život, a administracija postane efikasna i brza, umesto što je sada do bola troma! Na neka rešenja se godinama čeka, a može neke jasne stvari da se odrade za dan! Posebno tu mislim na katastar i sud!
Račun za struju MORA da se očisti svih dodatnih,izmišljenih troškova počev od angažovane snage koja je državna krađa br.1.....drugim rečima ,samo 3 stavke za naplatu i to:cena kw više tarife,cena kw niže tarife i prenos struje...sve ostalo BRISATI jer je velika sramota i drž.krađa....o TV TAKSI ME SRAMOTA I DA pominjem,TO JE DNO DNA LOPOVLUKA....
@Iznogud Molio bih one petooktobarce koji trazise bolje i dovedose olos da shvate da je taj olos i do danas ostao i da prestanemo se svadjati medjusobno.
Imao je Vučić 14 godina da ih rastera a umesto toga on ih razmnožio kao parazite.
Za nas iz Vojvodine, se znalo da će nas opljačkati,čim su prisvojili EV i odvukli je u Beograd. Akcize, pa PDV na akcize, porez na porez. Za 0 kWh se plaća preko 1200 din.
Ако ЕПС није у стању да очита бројило сваки месец, поштено би било да нам зарачуна за тај месец просечну потрошњу уместо да пише 0 а следећи месец да нас опљачка за дупло. Нисмо ми криви што су они лопови.
Najrazumnije i najpostenije bi bilo da se ono sto nam je priroda dala svima ne placa, tojest da nam ukinu te namete", mislim. Da bude krov nad glavom, porezi ,"infostan", "informatika", struja,voda, vazduh i osnovna hrana - besplatni! To bi po meni ,duboko verujem u to, bilo najpostenije, najhumanije, najlogicnije i najrazumnije!
@Lidija, ima "aplikacija", mogu mladi pomoći starijima, ali kako ne vidiš, ili ignorišeš glavni problem, o kojem pišeno, a to je :Pa "neko" blizak vlasti je maznuo silnu lovu da taj posao radi za EPS, a ni to nije bilo neophodno, i još da mi to radimo, a on se baškari u jahti, avioni kamioni! Srpska Napredna Sekta je problem! I narod koji ih podržava, a ovde kuka, žali se kako je nekada sve bilo ok !
......."Ko se seća vremena mračnog socijalizma i Jugoslavije, seća se i tzv režima jeftinije struje svakog popodneva, mislim od 14-17h i od petka popodne do ponedeljka jutro. E sad, to je sistem koji funkcioniše u prebogatoj Švajcarskoj dan danas. Tek da se zna. Šta još ovom našem narodu treba da bi se pobunio protiv dranja na živo!!!???".....
Što se inicijative tiče - slažem se. Što se neočitanih brojila tiče, ljudi, imate besplatnuaplikaciju za prijavu stanja brojila, jednostavna je za korištenje, a račun vam stiže na mail najkasnije do 8.u mesecu. Znam da postoje stariji ljudi koji se ne snalaze sa novim tehnologijama, ali vi koji umete da iskucate komentar na portalu sigurno znate i da prosledite fotografiju brojila. Plus, budite solidarni pa to isto uradite i za komšije koje to ne umeju.
Čisto da znate da se struja nigde ne koristi za grejanje osim kod nas i Balkanu. Najskuplji energent mi koristimo za grejanje. Zato je i spuštena ta granica i pre se uđe u crvenu da bi se ti koji struju koriste za grejanje prestali i koristili drugi energent. Nego hoćete klik da se ne oznoji dupe. A to sve košta!
Ne znam ko potroši preko 1200kwh, ali struja u Srbiji je skuplja nego u mnogim EU zemljama. Mislim da nas kradu na zajedničkoj struji. Na poslu plaćamo veću zajedničku struju nego struju za stan gde je kancelarija.
Предлажем да се радно време трговачких центара и трговина организује исто као и у земљама ЕУ, да су нерадни сви државни празници као и верски празници.Тим би се направила велика уштеда електричне енергије која би се могла извозити и то би омогућило да струја за грађане буде знатно јевтинија.
Док их не почистимо на изборима нема ништа од смањења струје!
После избора укинути све накнаде,отерати чланове странака,оне са купљеним вишим-факултетима ТУЖИТИ суду и да врате пкате са каматама!!!
Kod nas na novom naselju svi stanovi imali signal kad je jeftina struja. To su ukinuli još pre desetak godina a tamo gde su strujomer nekoliko tipova strujomer ima i onih iz 1979g.
U ovoj državi struja je zvanično riba što znači da bi trebala da bude jeftinija kada više trošiš. A osocijalnim slučajevima trebala bi da vodi računa država, ali kao sve i struja je politika. Mi imamo situaciju da vlasnik vile od 600 kvadrata vredne milion evra ima zelenu i plavu tarifom kao i vlasnik garsonjere od 16 kvadrata.
Vi glupi ili se samo pravite. Poskupljenja struje, obračun i sl,Vlada dobija po instrukcijama iz MMF-a i Svetske banke,a sve da bi država vraćala dugove. Mi smo kolonija, shvatite to, Vučić se pita skoto ništa, tolerišu ga da nas zajebava dok god im isporučuje šta treba, inače se ne pita ništa
Slazem se. Da stvar bude jos gora nadlezni su lojalnim agencijama ustupili obracun struje, a racuni u aprilu nisu dostavljeni pojedinim gradjanima. Na Novom naselju racuni se ne dostavljaju na vreme pa se obracunava kamata. Pljacka se narod na sve moguce nacine.
Navukli su građane da subvencionisanim sredstvima EU poprave energetsku efikasnost objekata, da uvedu toplotne pumpe a onda im zavuku ... Spuste granicu blok tarife plave zone pa se vi grejte po ceni crvene tarife.
Ima li šanse da ispune obećanje da će struja I internet biti dovedeni u svaku kuću u ravnici (ne u planiskim predelima) ili će to biti za 20-50 godina? A plaćamo porez.
Treba vratiti i jevtinu struju za vikend a ovi naprednjački botovi što plaćaju struju 3000 ili 3500 žive sami ili ih ima dvoje u kući u mojoj kući ima nas šestoro i za april račun mi je 12576 dinara
A šta se dešava sa ugradnjom novih brojila? Mi smo platili za novo brojilo u junu 2025-te i konstantno nas lažu za razloge zašto ne dolaze. Te javna nabavka, te "čeka Beograd" itd itd... A nismo jedini sigurno. Sva ostala papirologija(a bilo je svakako previše) je uredna i urađena.
Molio bih one petooktobarce koji trazise bolje i dovedose olos da shvate da je taj olos i do danas ostao i da prestanemo se svadjati medjusobno.Struja nije skupa u odnosu na mts i mobitel,a ni oni nebi bili skupi da nije akciza.Akciza je porez na luksuz,i sva nasa hrana decja oprema je oporezovana kao luksuz,kod nas nije nista normalno
Potpisivanje treba da se radi na internetu mnogo efikasnije i može celu Srbiju da obuhvati. Postoji veći problem od tarifa a to je mreža, to jest potrošačima se ne isporučuje snaga struje propisana pa se brojila vrte mnogo brže. Na to utiče mnogo faktora a glavni je krađa struje. Na svakom trafou postoji kontrolno broilo I ako je na njemu stanje drugačije nego što je na individualnim brojilima neko krade. To se rešava tako što se promeni napon I time se poremeti faktor snage I sva broila se vrte brže i onda se od svih nadoknadi ukradeno. A vrlo važan faktor je i angažovana snaga ili reaktivna energija koja ima ogroman uticaj na provodnike I mrežu. Zato mreža mora stalno da se kontroliše i reguliše, recimo u vojvodini je bilo samo 5 stručnjaka jer taj posao zahteva veliku stručnost i znanje a na ta mesta su zaposleni politički kadrovi koji pojma nemaju. Zbog toga je pukla kolubara I tent,Gacic. A ministarka energetike nema veze sa strujom. Bukvalno ceo menadžment epsa pojma nema o svom poslu tako da nam prete katastrofe,kolaps I dalje uništenje Epsa.
Mnogi se zale na račune a mi i kuvamo, peremo ,peglamo i sve normalno radimo - mada kada se moze mi koristimo jeftiniju struju i nikada nam ne predje racum 3.000 do 3.500 kada koristimo klimu.
Jer u to vreme nije bilo ovolika trosnja el.energ.i pored fabrika. Nije bilo ni ovolikih vrucina. Zimi su ljudi lozili. Ipak,ovo je bezobrazluk. Slazem se sa ovim,jer,trebalo bi da ustajem u 2h nocu da npr.perem ves. Obavezno vratiti jeftinu tarifu preko dana,bar na dva sata. I da se placa samo struja,vec jos 100 cuda na racunu.
Nema nista od toga. Struja je poskupela za 90% od 2015g. I sad izmisljaju kako jos da poskupi. Promena tarifa, promena nacina obracuna itd. Zahvalite se Vuciću na uvozu uglja za milijardu evra jer tu istu milijardu nije hteo da ulozi u Kolubaru/Eps. 2021 godine je prestala eksploatacija uglja na polju D Kolubara i odmah zatim je bila "havarija" u Tent-u. Zamensko polje E jos nije postiglo svoj planirani kapacitet i neće skoro zbog sns struke, tako da cena struje moze samo da raste. Ugalj se uvozi ne zato sto je los domaći ugalj, već zato sto je sns nesposoban da ga otkrije ili neće jer ovako zarađuju na prevozu uvoznog uglja.
Kao prvo te "zone" treba totalno izbaciti-brisati sa računa, i uvesti viendom i dnevnu jeftinu tarifu! Što se tkz "crvene zone" od 1600 KWh tiče, nije "tek tako" utvrđena, odredili su je eminentni stručnjaci u bivšoj YU, kada su sve sada rasprodate, i ugašene fabrike radile u 3 smene-punim kapacitetom, i trošile enormno veliku količinu el.energije, a domaćinstva se grejala na struju, pa se time štitio el.energ.sistem od "Ispadanja"! Ako je to onda sve funkcionisalo, a struja i dalje bila smešno jeftina za građane, ne vidim razlog da se sada kada nema tih fabrika, i silne potrošnje, ne ukine, ili ne vrati limit na 1600 KW, osim Lopovluka i pljačke građana, od strane režima, kojima nikad nije "dosta krađe"! Nađite račune iz 85./6.! Videćete da tamo nema nikakvih stavki, osim utrošeni KWh, puta cena i IZNOS za UPLTU!
Ja sam pre za to da se ukine taksa za lopovski rts I ostale lopovske tarife, rts samo reprize pušta, kad sam video seriju greh njene majke nisam mogao ver. Što bi mi građani plaćali bilo koju televiziju kad ih ima toliko koje se samofinansiraju
Mi smo naseli na pricu o ekologiji i ugradili topliotnu pumpu kada je granica bila 1600kw dobili neki popust od Geffa koji vam pojede kamata na kredit koji vracate 5 godina,onda dolazi najlepsi deo price kada smanje granicu na 1200kw.
Sada su nam troskovi za grejanje veci neko kada smo se grejali na pelet.
Pokrenuta je inicijativa da se nama koji smo ugradili pumpe verujuci ovoj drzavi vrate stare granice.
Najmanje 70% ljudi placa kablovsku ali vam sve jedno ne daju mogucnost da isklucite TV pretplatu.
Posaljete dokaz da niko ne zivi na toj adresi (nula potrosnja struje unazad 6 meseci) i odbiju vas bez obrazlozenja.
Pritom imate u tom sistemu zaposlenih rodjaka koji ni ne dolaze na radna mesta a primaju plate i ima ih poprilicno.
Onaj penzioner i radnik koji zarađuje po 40 i 50 hiljada dinara ne može da šeta po stanu i kući u kratkim rukavima i sa ukljucenom klimom. Veći deo stanovnika greje se na drva, ugalj ili plin ili plaća centralno grejanje iz kotlarnica. Ta domaćinstvo troše 500 ili 600 kilovata i značilo bi im da dotle bude i zelena zona. Ko želi da stalno drži ukljucenu klimu neka plati.
Čitajući komentare se može zaključiti da je u glavama ovog naroda isključivo komunizam.
Radi koliko hoćeš, a uzmi koliko ti treba. Ovo je postalo rasipničko društvo. Štedite i budite racionalni u potrošnji pa nećete imati velike račune.
da kaže i da ukine sve moguće takse sa računa, nego da se menjaju granice tarifa???!!! JESTE LI,NORMALNI!? Račun u opšte nije velik i struja nije skupa, već DVA POREZA, AKCIZE, PODSTICAJI, PRETPLATA ZA JAVNI MEDIJSKI SERVIS I KAMATA... E,tu je greška akademci, inženjeri, studenti, nvo...
Pričali mi stari da kad je građen Đerdap,na sva usta se pozivalo na kupovinu t.a peći jer tobož sad imamo struje "za izvoz"pa da se svi grejemo na domaću struju a eto ti ga sad...
Ni premijer, ni predsednik, ni ministarka ni direktor EPS i EDS prstom ne mrdaju da bi uveli struju u selu Čurug, da građani mogu da priključe kuće. Svima poslate molbe pisanim putem.. Niko ništa. Nema para za struju!!!!! Kakav luksuz je struja u 21.veku??? Oni stvarno misle da mogu da računaju na podršku a oglušili se svi?? Pa aman ljudi, dovedite struju do kuća!!!!!
Srbi nikad ne izađu na ulicu zbog ekonomskih razloga, već isključivo iz političkih, a tu nas lako izvozaju i manipulišu. Kad sam čuo za tu sramnu odluku o smanjenju granice za crvenu zonu na 1200KW, očekivao sam ljude na ulicama da se pridružim, iako imam centralno grejanje, ali to je prošlo kao da je bakar poskupeo za 6% po toni.
Takođe bi trebalo dozvoliti da pasivna brojila mogu da se neograničo odjave i da se ne naplaćuje pretplata u tom periodu.U kući pok.roditelja van mog mesta prebivališta u drugom mestu na 00 kw za deset godina mi je došlo skoro 800€ da platim pretplatu na brojilo.Uz to u navržefdenimnoeriodu posle manjeg požara je 0.fizički isključena,odsečena sa bandere, znači nije mi isporučivana energija a pišu da jeste.Lopovi!
I da se po službenoj dužnosti svugde uvede dvotarifna struja u domaćinstvima, čak i tamo gde trenutno nema, jer jednotarifna potrošnja u domaćinstvima je apsurd.
Jedna od najbiljih incijativa ako ne i najbolja u poslednje vreme. Rado bi bio potpisnik iste. Lako je ovim foteljašima da nam izvlače zadnji dinar a oni da se bogate.
Ovo nije normalno koliki nam računi stižu.Kako obračunavaju i na koji način ne znam,znam da plaćamo kao da smo preduzeće a ne prosečno domaćinstvo.
Polovinu plate dajem za struju i naša vlast zna da se hvali kako je minimalan povećan.
Strašno!
Овај режим и министри не служе овом народу него страним газдама и лобијима чије захтеве овде спроводе и у томе је главни проблем овог народа, намакли су нам омчу око врата и постали смо глупи робови страних интереса захваљујући општој корупцији у врху државе.
Ko se seća vremena mračnog socijalizma i Jugoslavije, seća se i tzv režima jeftinije struje svakog popodneva, mislim od 14-17h i od petka popodne do ponedeljka jutro. E sad, to je sistem koji funkcioniše u prebogatoj Švajcarskoj dan danas. Tek da se zna. Šta još ovom našem narodu treba da bi se pobunio protiv dranja na živo!!!???
Jako đe zabolelo, onomad, objašnjenje gospođe Negre, da se prag spušta, jer smo mi građani neodgovorni i da smo mogli dosada lako i jeftino da se energetski obezbedimo za manju potrošnju. Kao da smo neodgovorni. E poštovana, nismo mogli svi. Samo krenite od toga, da neko ima četvoro dece, a neko nema ni jedno (npr veš mašina na dan min i veš mašina nedeljno), da je neko prinuđen iz birokratskih razloga da se greje na struju, a ne na gas ili drvo....Uostalom EPS pripada građanima ove zemlje. To je naš servis i jedan od zamajaca naše privrede, a ne privatna organizacija koja treba da generiše nekome profit. Takođe, što se ne naplaćuje steuja podobnima? Mi se pitamo. I da. Razlika se itekako oseti. Gde se skupljaju potpisi? Sutra ću da odem da potpišem.
Ovo što rade je čista pljačka ! Pljačka je vidim legalna i niko pa ni građani nemogu da joj stanu na put. Nigde kao na računima za struju se nezna kako se obračunavaju kao da je u pitanju atomska fizika a to je način da se pljačka bez problema. Kilovati puta cena kilovata dali jeftine ili skupe struje formula je ista ali... za pošten obračun ! Jasno je sve koliko je pošten a koliko pljačka . Tu nema dileme ! Lopovi.
Strija je u srbiji po dolasku okupacionih vlasti SNS-a i po njihovom uvođenju akscice na struju, postala akscizna roba. Isto kao cigarete, luksuzna pića i naftni derivati. Što će reći da okupacione vlasti smatraju da je sveća normalno sredstvo za rasvetu u Srbiji. Gas za lampe i strija si luksuzna roba. Bagra nepismena.
Još se Državni Lobisti žale kako je u Srbiji el.energija najjeftinija.Sramota,pojedinci kradu struju a oni nemaju način da ih pohvataju a imaju najefikasnija brojila,zna se tačno na kom trafo rejonu fali balansna energija.Što pošteni kupci da plaćaju gubitke na elektromreži za te pojedince koji kradu i ovo smanjenje je zbog tih pojedinaca.Nisu oni u minusu sve to nadoknade.Znači katastrofa od preduzeća.
Treba vratiti po starom, samo skupa i jeftina struja.Kakva plava, zelena, crvena zona?Osim toga sta placamo, za potrosenu struju 4000din plus hiljadu izmisljenih lopovskih stavki racun ispadne 7000din. Dokle vise lopovluka ove drzave i elektrodistribucije?
Pod hitno treba da vrate prag crvene zone na staro.. ozbiljannnnnn idarac po dzepu.. placao sam 15000 a sada 30000... a struja poskupela 10 posto.. a sa pomeranjem praga zone, skosila je za 100 posto. Duplo vise mi stizu racuno inosecam se prevaren
Da li je moguće da se niko ne buni za pljačku građana preko struje. Stalno se diže cena, menja se prag za crvenu zonu sa 1600 na 1200 i niko ništa. Ma u kojoj državi postoje zone. To je pljačka bez presedana. Cena kilovata treba da je jedna, kakve bre zone. Na zapadu ako si veći potrošač dobijaš beneficije jer im daješ više para, a ovde te kazne. Zamislite da svi troše od 100 do 300 kw od čega bi eps živeo. Eps živi od nas koji trošimo 1000 i 1600 kw i mi treba popust da imamo a ne onaj sa 100kw.
Nikako vratiti, nego još zateći, pa kako će raditi data centar koji nam nije bitan.
A penzioneri, pa njima olakšanje oni su i onako budućnost Srbije, bar po sadašnjoj politici.
To kod nas nema sanse moraju se isplatiti plate koliko ima zaposleni koji nista ne rade a promaju platu tako je u svim drzavnim institucijama samo stranacko zaposljavanje sjede kuci i primaju platu
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Pokrenuta inicijativa da se vrati stara granica za jeftinu struju: Stop pljački građana - struja nije luksuz
Autor: 021.rs
Info
•09.05.2026.
•17:29 > 08:09
Komentari 92
bora
Dražen
Bane
Nikola
Gordana Radović
SatelitBoy
Новосађан
Гас фирма пуна црвених.
Метла после избора.
Робија за лопове.
Вратити гас на старе м3 од 37 динара.
Струју без накнада!
Новосађан
Зашто?
Зашто кад су плаћали друге читаче?
Petar
TV taksa
TV taksu plaćam i ako nisam potrošio ni 1 kw prošlu deceniju.
Pitam zašto.
Broilo nisam odjavio iz razloga ako bude nekad potrebno da koristim. Jel je mnogo komplikovano prijaviti.
Dali je ovo pljačka ili lopovluka
Procenite.
Новосађан
Ljubomir
Petar
Harun al Rašid
Imao je Vučić 14 godina da ih rastera a umesto toga on ih razmnožio kao parazite.
Kamenica
Бобан
NS1
Mile
Vasa
Htedoh isto napisati. Sustina je tu.....
@vojnik
Lidia
vojnik
misa avokado
Zar
Bata
Gale
Dobro drvo
Dobro je dok ima struje. Bilo je svega.
Јовица
ХЧ
Новосађан
После избора укинути све накнаде,отерати чланове странака,оне са купљеним вишим-факултетима ТУЖИТИ суду и да врате пкате са каматама!!!
Osoba x
Dragan
Rajko
Nenad
Ruzica
Pop
STRUJA!!!!
Mića
Čekajući Godoa
Iznogud
Predrag
Daca
Pera Detlić
Sve bi ja le lopuže na minimum 20 godina robije za pljačku svog naroda !!!
Gedza gegula
@MM
Taki
Adam
DC
MM
Gargamel
Dragana
Dno
Johan
R49
Koze i jarići
Sladjana
Sada su nam troskovi za grejanje veci neko kada smo se grejali na pelet.
Pokrenuta je inicijativa da se nama koji smo ugradili pumpe verujuci ovoj drzavi vrate stare granice.
Najmanje 70% ljudi placa kablovsku ali vam sve jedno ne daju mogucnost da isklucite TV pretplatu.
Posaljete dokaz da niko ne zivi na toj adresi (nula potrosnja struje unazad 6 meseci) i odbiju vas bez obrazlozenja.
Pritom imate u tom sistemu zaposlenih rodjaka koji ni ne dolaze na radna mesta a primaju plate i ima ih poprilicno.
Petar
Vojin
Radi koliko hoćeš, a uzmi koliko ti treba. Ovo je postalo rasipničko društvo. Štedite i budite racionalni u potrošnji pa nećete imati velike račune.
Treća strana
Dr Lovic
Čurug ni struju nema
Три
Имам 'папир'!где су признали да бројило није исправно....морао сам да платим! 100000 хиљада... хихи!?
ЗВ
Daljinsko neočitavan
Čistač
- J -
Treba da se ukine potpuno!
Goxy
Tri
Stanoje
Hanibal821
dragoljub branković
Vojkan
Chiki
Cistacica
Polovinu plate dajem za struju i naša vlast zna da se hvali kako je minimalan povećan.
Strašno!
Marin
Роби
Sizif
Dragan
Godža
Sta reci
Mojne na tombe
Cvetko
Srna
Marko
Zorica
gradjaninX
Otpor
Djeki
Jovke
Ćoravi desk
A penzioneri, pa njima olakšanje oni su i onako budućnost Srbije, bar po sadašnjoj politici.
Marija
moderator
Ii
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H