Ovde prave reciklirane gume koje nisu ni za K! Ne bi to smeće stavio na auto ni da mi das dzabe. Prvo neka se saslušaju Kinezi za nadstresnicu pa onda dalje da pričamo...
Koliko su ti Kinezi zadnjih 60 godina unazadjeni strašno...mislim prosto je strašno pa koliko za njih brinu svi EU i UK/US dušebrižnici koji očigledno samo o dobrobiti stranih državljana razmišljaju kad Kinu stalno prozivaju a tamo glad i nikako nabolje stvari da idu već se samo onaj isti smog nadvija nad Pekingom i Šangajem a ne koriste najviše obnovljivih izvora energije baš.
Bas smo proklet narod.
U inat zapadu, dozvolili smo istocnim diktaturama da nam unistavaju drzavu.
Ponos nas zaslepeo.
Sada vidimo koliko su kinezi "dobar i miroljubiv narod koji nikad nije ratovao".
Pa ti ljudi u Zrenjaninu nemaju pitku vodu od kad? Od 2012 ili od ranije,zar to ipaknije pitanje lokalne vlasti,jel moguće da jedan bogat grad kakav je bio Zrenjanin nekad nije uspeo da napravi fabriku vode kako treba.
Pokloniš lepo kinezima stranim investitorima plodnu zemlju i rudnike i onda od njih otkupljujes nase zlato i dozvolis im da uinste našu zemlju i samim tim naše rudare i seljake i td. Ali koga briga dok stavljaju mito u privatne džepove, a onda se još hvališ kako zapošljavaju naše ljude da rade najgore poslove za bedne plate a oni od subvencija više uzmu sebi nego što daju zaposlenima.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Linglong u Zrenjaninu se širi na još 70 hektara
Autor: 021.rs
Info
•12.05.2026.
•10:13
Komentari 16
Hedonista
Ccc
Ssy
dacic
Довољно
Сву добит за чисту воду.
Miro
U inat zapadu, dozvolili smo istocnim diktaturama da nam unistavaju drzavu.
Ponos nas zaslepeo.
Sada vidimo koliko su kinezi "dobar i miroljubiv narod koji nikad nije ratovao".
Lala
Dobrivoje
Fibonacci
..znate one ljude koji žive u Zrenjaninu? kako se zovu beše, građani Srbije?
Njihov zahtev za pitku vodu, za to ne nudite brže rešavanje?
Le
China man
LALA
/
po cemu misle da ce postedeti srbe ako ni svoj narod ne cene
/
buhuhu prokleti zapad, kinezi barem nista ne uzimaju
Toza
Koferče
Unisteno 170 ha plodne zemlje, a o zagadjenju da ni ne pricam....!
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H