Autor: 021.rs

Info
12.05.2026.
16:12 > 16:10
Nemamo vođe i pojedince koji stoje iznad zajednice ili govore u naše ime, poručuju studenti u blokadi.
  • Odlucno

    17.05.2026 07:26
    Pravo vreme za iskrenost. Na, zalost principl kolektivnog rukovodstva I upravljanja istorijski je pokazao sve svoje nedostatke I zamke u koje ste upali. Deluje demokratski. Tako su mislili Mara, Robespijer I Danton.
  • Boki

    14.05.2026 22:29
    Samostalno iz hrvatske
  • Логичар

    14.05.2026 11:33
    Позивам сву ботовску ћацад
    ..да своје коментаре везано за законитост, обмане и финансије, прочитају тако да уместо "студенти" користе адекватну реч "СНС картел" и биће им све јасно.
  • Slas

    13.05.2026 18:27
    Bitno je da imate finasijere. To ne objavljujete
  • Сеновић

    13.05.2026 18:12
    Стадо без гича.
  • Laslo

    13.05.2026 13:19
    Xyx
    Nemate vi nista. Niste vi studenti. Blokade su nezakonite. U stvarnosti vi ne postojite. Vreme vasih obmana je prošlo.
  • Mira

    13.05.2026 11:51
    Deco svaka vam čast. Fascinira me koliko ste složni jedinstveni i nijedna informacija od vas ne može da procuri.
    Trebalo bi mi od vas da učimo, pošto izgleda da vi niste imali od kiga.
  • Molim?

    13.05.2026 08:16
    Nemate vodju
    Borite se za autonomiju univerziteta? Samo?! Pa bravo!
  • ××

    12.05.2026 21:59
    Vaše pravo da znate istinu.
  • Tomas

    12.05.2026 21:35
    Cccc
    Studenti pobedjuju,neka puknu dušmani i botovi,pummmpaajjj!
  • Lala Novi Sad

    12.05.2026 20:50
    to
    Kolektivna odgovornost.Nešto mi poznato zvuči.
  • Blago nama

    12.05.2026 16:41
    Dok se narod setka, ovaj se dogovara sa amerima i potpisuje sporazume... u prevodu ceka da se sve lepo izdogovara sa njima, pa rasposuje izbore... koje ce da pokrade i nikom nista... malo ce ljudi buniti i to je to... onda ce opet da bude po starom... tako nam i treba kad se ide u Brisel umesto u Vasington...

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna