Autor: Danas (Mladen Ilić)

Info
22.06.2026.
13:30 > 13:33
Već neko vreme spekuliše se o kandidatu vladajuće većine za predsednika, marketinški stručnjak blizak vlasti Nebojša Krstić rekao je da bi najbolje rešenje bila predsednica Skupštine Ana Brnabić.
  • Milica

    22.06.2026 14:58
    Ja bih volela da ona bude kandidat. Glasač sam od 2012 sns-a. Mada mislim da ce tu biti bas veliko iznenađenje u pogledu rezimskog kandidata. Neko koga niko ne očekuje
  • Kum Laza

    22.06.2026 14:55
    Predsednica koju sadašnja Srbija zaslužuje!
    Najveća sramota i kazna koja nas je zadesila u poslednjih nekoliko vekova !
  • JovoFutog

    22.06.2026 14:47
    niks
    Hahahahaha, zar zaista iko sa makar jednom zdravom sivom mozdanom celijom ocekuje da studentski kandidat (ko god to bio) pobedi bilo kod kandidata sns-a? To je suludo ocekivati
  • Mladen

    22.06.2026 14:47
    Idealno
    Mislim da boljeg kandidata nema. Sigurno ce dobiti tri cetri procenta. Najbolji scenario za opoziciju.
  • B

    22.06.2026 14:44
    Takoebre
    Kad se Ana lača mati...
  • niks

    22.06.2026 14:34
    Hahaha, pa jel' stvarno neko ozbiljno misli da ona moze da pobedi studentskog kandidata (ma ko god to bio)? Studenti ce lagano pocepati cacije i na predsednickim i na parlamentarnim izborima. Posle dolazi odgovornost za nadstresnicu, zvucni top i sva ostala zlodela poslednjih 14 godina.
  • Superhik

    22.06.2026 14:24
    Krlo
    Marketinski strucnjak?
    Dobar stos.
    A za Krla marketinski predlog - da nam objasni kako su blokaderi savili drvo 15.03. tokom neupotrebe zvucnog topa.
    Ili gde su se navezbali pa svi kao u vojsci kada kaze neko 'atomski s' desna' svi se pobacaju u stranu?

  • ema

    22.06.2026 14:22
    najidealnije :)
  • Rudolf

    22.06.2026 14:19
    Koješta, Brnaba je toliko nepopularna da bi i od rektora Vladana izgubila na izborima. Idealni kandidat jedino ako AV hoće svesno da prepusti predsedničko mesto.
  • Радош

    22.06.2026 14:13
    Ана
    Дали је могуће да ће нас и та беда снаћи ?
  • Srdjan

    22.06.2026 14:12
    Da se ne lazemo dosta je
    Da se ne lazemo sramota je sto je ova osoba imala bilo kakvu sem dupeuvlakacku misiju u ovoj zemlji...
    Tadic je nju dobro definisao osoba koja otezano misli...
  • Nemus

    22.06.2026 14:08
    Apsana joj ne gine!
    Nepismena, neobrazovana, nemoralna, nekulturna, i beskrupulozna, ona ne može biti nikakvo rešenje. Ona je odavno veliki problem... Srećom, ovaj problem je rešiv i biće rešen!
  • Milence

    22.06.2026 14:07
    Idealna, nego sta!
  • Mile

    22.06.2026 14:00
    Sramota!
  • Zlatokosa

    22.06.2026 13:59
    E Kostiću svaka ti je na mestu.
  • Zemlja čudesa

    22.06.2026 13:53
    Fikus se uklapa u svaki ambijent.
  • Lp

    22.06.2026 13:51
    Lp
    Samo neka je uzmu, uverice se i to da požure, drugi ce je uzeti
  • Олдтајмер

    22.06.2026 13:50
    Норовно
    Нојбољо јо.
  • Zoki

    22.06.2026 13:45
    Sve jedno koga stave,nazadnjaci nemaju nikog normalnog...
  • Nogo

    22.06.2026 13:45
    Slažem se
  • Realno

    22.06.2026 13:42
    Ako
    Vucic bude premijer,nebitno ko ce biti predsednik. Ako bi bila Ana,super. Jer,u tom slucaju opet o svemu odlucuje premijer. I tako...

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna