Već neko vreme spekuliše se o kandidatu vladajuće većine za predsednika, marketinški stručnjak blizak vlasti Nebojša Krstić rekao je da bi najbolje rešenje bila predsednica Skupštine Ana Brnabić.
Ja bih volela da ona bude kandidat. Glasač sam od 2012 sns-a. Mada mislim da ce tu biti bas veliko iznenađenje u pogledu rezimskog kandidata. Neko koga niko ne očekuje
Hahahahaha, zar zaista iko sa makar jednom zdravom sivom mozdanom celijom ocekuje da studentski kandidat (ko god to bio) pobedi bilo kod kandidata sns-a? To je suludo ocekivati
Hahaha, pa jel' stvarno neko ozbiljno misli da ona moze da pobedi studentskog kandidata (ma ko god to bio)? Studenti ce lagano pocepati cacije i na predsednickim i na parlamentarnim izborima. Posle dolazi odgovornost za nadstresnicu, zvucni top i sva ostala zlodela poslednjih 14 godina.
Marketinski strucnjak?
Dobar stos.
A za Krla marketinski predlog - da nam objasni kako su blokaderi savili drvo 15.03. tokom neupotrebe zvucnog topa.
Ili gde su se navezbali pa svi kao u vojsci kada kaze neko 'atomski s' desna' svi se pobacaju u stranu?
Koješta, Brnaba je toliko nepopularna da bi i od rektora Vladana izgubila na izborima. Idealni kandidat jedino ako AV hoće svesno da prepusti predsedničko mesto.
Da se ne lazemo sramota je sto je ova osoba imala bilo kakvu sem dupeuvlakacku misiju u ovoj zemlji...
Tadic je nju dobro definisao osoba koja otezano misli...
Nepismena, neobrazovana, nemoralna, nekulturna, i beskrupulozna, ona ne može biti nikakvo rešenje. Ona je odavno veliki problem... Srećom, ovaj problem je rešiv i biće rešen!
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Da li je Ana Brnabić zaista "idealno rešenje" SNS-a za predsedničke izbore?
Autor: Danas (Mladen Ilić)
Info
•22.06.2026.
•13:30 > 13:33
Komentari 21
Milica
Kum Laza
Najveća sramota i kazna koja nas je zadesila u poslednjih nekoliko vekova !
JovoFutog
Mladen
B
niks
Superhik
Dobar stos.
A za Krla marketinski predlog - da nam objasni kako su blokaderi savili drvo 15.03. tokom neupotrebe zvucnog topa.
Ili gde su se navezbali pa svi kao u vojsci kada kaze neko 'atomski s' desna' svi se pobacaju u stranu?
ema
Rudolf
Радош
Srdjan
Tadic je nju dobro definisao osoba koja otezano misli...
Nemus
Milence
Mile
Zlatokosa
Zemlja čudesa
Lp
Олдтајмер
Zoki
Nogo
Realno
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H