Autor: Beta

Info
25.06.2026.
09:10 > 09:13
Srpska zastava koja će se nositi u subotu na mitingu Srpske napredne stranke "Srbija, jedna porodica", biće skoro duplo duža od visine Ajfelove kule, najveća je takva zastava i nosiće je hiljade ljudi.
  • zztop

    25.06.2026 10:49
    Taman da opaše ćacilend ...
  • Tomo

    25.06.2026 10:47
    Što veća izdaja, to veća zastava
  • Slucajni Prolaznik

    25.06.2026 10:12
    Mora zastava kad poverenja nema. Mora forma kad nema sustine.
  • Tarzan

    25.06.2026 09:56
    Hiljade?
    Nadam se da cete uspeti skupiti dovoljno "ljudi" koji ce je nositi.
  • Miloš

    25.06.2026 09:55
    Bedno
    Jedna mafijaška porodica na okupu.
  • Zemlja čudesa

    25.06.2026 09:46
    Srbija, jedna porodica
    I to porodica Vučić.
  • LAZAR

    25.06.2026 09:44
    Sto veca izdaja i prodaja zemlje,veca i zastava iza koje se kriju.Mada,o kakvim je izdajnicima rec trebala bi im zastava duza od Kineskog Zida.
  • oprostajni miting

    25.06.2026 09:43
    Nikad jedno sa sektasima a mafijaska porodica ce uskoro na robiju
  • Sale

    25.06.2026 09:39
    Raširiće tu krpu da sakriju koliko će ih malo biti.
  • Djogo

    25.06.2026 09:36
    Sta se time tacno pokazuje i kome?
  • Dugi hleb

    25.06.2026 09:33
    Odlicna ideja, to ce sigurno poboljsati standard zivota, smanjiti nezaposlenost , rizik od siromastva i smiriti uznemirene gradane.

    Ja ,recimo, pre svega verujem onome ko ima najduzu zastavu , jer sta moze covek danas da uradi bez dugacke zastave? Pa nista, tako je.
    Najvece patriote su uvek imale najvece zastave, najvece automobile, najveca imanja, najvece racune u banci, najvece sve.

    To su moji vrednosni maniri.
    Ja uvek glasam za lepseg presednika.
  • 5b

    25.06.2026 09:28
    Poznata petobojna?
  • Inozemac

    25.06.2026 09:26
    Biće dobra temperatura ispod.
  • Particulare matter

    25.06.2026 09:22
    Svi uzurpatori nekadašnjeg studentskog pokreta čine isto što i Vučić. Nijedan od njih ne veruje u antievropsko buncanje, ali ga koristi kao funkcionalni alat. Nudi jedno veliko "patriotsko" NIŠTA kao lažni štit za budale kojima treba privid zajedništva i kohezije kroz kolektivnu paranoju.
  • Veljo

    25.06.2026 09:21
    Srce mi je puno kad znam da je sve ovo plaćeno mojim novcima od poreza, umesto tamo nekih ustaških wc-a za škole.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna