Napomenuo je da popust od 50% na ulaznice za penzionere na dan projekcije vazi na blagajni Kombank dvorane za projekcije u toj sali od 10 sati pre podne.
"Naša ideja je da što veći broj ljudi bude u prilici da pogleda filmove na Festu", kazao je Handanović.
Ovogodišnji Fest je posvećen sećanju na glumca Bekima Fehmijua, pod nazivom "Skupljači emocija", a publika će moći da vidi 96 premijernih filmova.
Festival će otvoriti film "Otac" Srdana Golubovića, a zatvoriti čuveni holivudski glumac, producent, dramski pisac i reditelj Džon Malkovič sa muzičko-scenskim performansom pod nazivom "Muzički kritičar".
Publika će moći da uživa u više od 300 projekcija u osam dvorana.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar