Munja ubila 33 osobe u Indiji

Trideset i tri osobe su poginule, a 13 je povređeno u udaru munje u nevremenu koje je zahvatilo sever Indije.
Munja ubila 33 osobe u Indiji
Foto: Pixabay (ilustracija)
Obilne kiše i munje pogodile su region dok su poljoprivrednici radili u polju. Sedam osoba je poginulo dok je radilo u polju pirinča, uključujući jednu ženu i dete.
 
Zvaničnici su najavili da će porodice stradalih dobiti nadoknadu od oko 6.000 dolara.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • hm

    22.07.2019 14:51
    Jel može nešto da se desi u Indiji a da usput ne umre 20+ ljudi?

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Tramp pomilovao osnivača najveće svetske kriptoberze

Američki predsednik Donald Tramp pomilovao je osnivača najveće svetske kriptoberze Bajnens, Čangpenga Džaa, koji je pre dve godine priznao krivicu u slučaju povezanom sa pranjem novca dok je bio izvršni direktor berze.