VIDEO: Guverner Rio de Žaneira pozitivan na virus korona

Guverner brazilske države Rio de Žaneiro Vilson Vicel rekao je da je pozitivan na virus korona.
U snimku objavljenom na Tviteru Vicel je naveo da se nije dobro osećao u proteklih nekoliko dana i da je imao temperaturu i bolove u grlu nakon čega je testiran.
 
 
U Brazilu je registrovano više od 23.000 obolelih od virusa korona uz 1.355 sa smrtnim ishodom.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Rastu cene goriva u Republici Srpskoj

Na pojedinim benzinskim pumpama u Republici Srpskoj (RS) cene goriva danas su premašile 3,17 konvertibilnih maraka (KM) (1,62 evra) po litru, dok je početkom marta litar goriva koštao u proseku 2,3 KM (1,17 evra).