Reper King Von iz Čikaga jedan je od trojice ubijenih u pucnjavi ispred noćnog kluba u Atlanti, u kojoj su ranjene još tri osobe, saopštili su istražitelji.
Kako se navodi u saopštenju Istražnog biroa Džordžije, preliminarna istaga ukazuje na to da je Von, zajedno sa još nekoliko muškaraca, izašao iz noćnog kluba i krenuo ka drugom mestu, a onda su se sukobili s drugom grupom.
Kako se dodaje, svađa je ubrzo eskalirala i došlo je do razmene vatre između dve grupe. Iz Istražnog biroa navode da je policija reagovala i pucala i da je ukupno šest osoba pogođeno.
Confirmed: Rapper Dayvon Bennett, aka King Von was killed in the shooting outside the downtown Atlanta nightclub.
Policija u Atlanti saopštila je da njeni pripadnici nisu ubili 26-ogodišnjeg repera, čije je pravo ime Dejvon Benet.
Kako je navela, veruje se da je reper ubijen u pucnjavi između dve grupe muškaraca, do koje je došlo pre nego što je policija reagovala.
I counted dozens of crime scene markers outside this downtown Atlanta nightclub where police say 2 people died and 4 others were hurt in a shooting involving 2 off duty police officers. GBI collecting evidence. No officers hurt. Victim's names not released yet. Live report at 12. pic.twitter.com/bJ4kY2wLdM
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Ljudi kod nas ne shvataju koliko je crnački život u americi jeftin. Lik je iz Čikaga koji ce ove godine imati preko 700 ubistava ove godine (cela srbija ima oko 100 za celu godinu poredjenja radi). Kako je ziveo tako je i završio, 99% njih su glumci, onih jedan posto ne dozivi tridesetu ako se ne izmeste iz geto okruzenja.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Grupa Evropa suverenih nacija u Evropskom parlamentu predložila je američkog aktivistu Čarlija Kirka za nagradu Saharov za slobodu mišljenja, za koju su nominovani i srpski studenti.
Nemačka vojska treba da doda 100.000 aktivnih vojnika postojećim 62.000, kako bi ispunila nove ciljeve NATO-a, namenjene povećanju spremnosti usled, kako procenuju, "rastuće pretnje od ruske agresije".
Sudsko veće brazilskog Vrhovnog suda osudilo je bivšeg predsednika Žaira Bolsonara na 27 godina i tri meseca zatvora zbog planiranja državnog udara kako bi ostao na vlasti nakon poraza na izborima 2022. godine.
Bivši predsednici Sjedinjenih Američkih Država pridružili pozvali su na okončanje političkog nasilja, nakon ubistva konzervativnog aktiviste Čarlija Kirka.
Kao odgovor na sankcije Slovenije protiv Milorada Dodika, vlada Republike Srpske zabranila je ulazak u entitet slovenskoj predsednici Nataši Pirc Musar i ministarki spoljnih poslova Tanji Fajon.
Novinar Radio Slobodne Evrope Ihar Losik pušten je na slobodu posle više od pet godina provedenih u beloruskom zatvoru po politički motivisanim optužbama, saopštila je RSE.
Sjedinjene Američke Države pozdravile su oslobađanje 52 politička zatvorenika u Belorusiji, što je usledilo posle posete specijalnog izaslanika Donalda Trampa toj zemlji.
Američke vlasti objavile su da su našle oružje kojim je u sredu na javnom skupu ubijen konzervativni influeser Čarli Kirk, saradnik predsednika Donalda Trampa, i da imaju "dobre video snimke" tog ubistva.
Holandski korisnici Telegrama u grupama na toj mreži za samo 1.000 evra mogu da angažuju nekoga da aktivira eksploziv na ulaznim vratima ili puca u fasadu nečije kuće ili preduzeća.
Francuska policija je u Parizu uhapsila državljanina Srbije A.C.S. (29) iz Beograda koji se ranije zvao N.C, a "blizak je jednoj organizovanoj kriminalnoj grupi".
Saradnik Donalda Trampa i konzervativni aktivista Čarli Kirk ubijen je u sredu, nakon što je na njega pucano dok je govorio na događaju na Univerzitetu Juta Veli.
Nemački sindikat pilota saopštio je da je dremanje tokom letova postalo "zabrinjavajuća realnost" za nemačke pilote i da je primetan "rastući umor" u tom sektoru.
Policijska istraga pokazala je da su strani državljani, koji su bili u automobilu sa srpskom registracijom, postavili svinjske glave pronađene u utorak ispred najmanje devet džamija u Parizu i okolini.
Direktor FBI-a Keš Patel saopštio je da je osoba za koju se sumnjalo da stoji iza ubistva konzervativnog aktiviste Čarlija Kirka uhapšena, ali je nekoliko sati kasnije objavio da je privedeni pušten nakon ispitivanja.
Komentari 2
mile
You walkin' witcha head down scared to look
telep
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar