Grčka produžila zabranu ulaska u zemlju

Grčka je produžila zabranu ulaska u zemlju iz susednih zemalja i za državljane trećih zemalja do 8. marta.
Grčka produžila zabranu ulaska u zemlju
Foto: 021.rs
Odluka je već objavljena u Službenom glasniku i stupa na snagu u ponedeljak.
 
Odluka grčke vlade da uspostavi "privremene restrikcije za ulazak u zemlju za sve državljane trećih zemalja sa kopna, mora ili iz vazduha” i preko kopnene granice doneta je radi sprečavanja daljeg širenja koronavirusa.
 
Zabrana ulaska u zemlju iz susednih zemalja, kao i državljana trećih zemalja stupa na snagu u ponedeljak.
 
U Grčkoj važe stroga ograničenja kretanja do kraja februara, a pre svega na Atiki, poluostrvu gde je Atina, uz zatvaranje crkava, škola i prodavnica.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Brajan Volš izboden u pritvoru

Brajan Volš, optužen da je ubio svoju suprugu Anu Volš, rodom iz Beograda, izboden je u zatvoru i prevezen u bolnicu u Bostonu, saopštio je njegov advokat.