Bujošević: Svi ljuti na RTS, to me raduje
"Raduje me što su svi ljuti na RTS", kratko je prokomentarisao Bujošević u izjavi za Sputnjik.
Ministar za rad Aleksandar Vulin najavio je prethodno da će tražiti smenu rukovodstva Radio-televizije Srbije i da će zatražiti podršku koalicionih partnera, jer, kako je rekao, čelnici javnog servisa očigledno više vode računa o tome šta će neko viknuti na protestima, nego o državnim interesima.
Premijer Aleksandar Vučić rekao je da ga je Vulinov zahtev nasmejao i da postoje oni koji odlučuju o tome.
"Svi žuti su ostali tamo, svi vedre i oblače, sve koje je postavljala Demokratska stranka. Dođe zabavno da gledate kako neko kad skupi 60 ljudi ima svojih pet minuta u Dnevniku. Da li sam uvek bio srećan zbog onoga što radi RTS? Nisam", rekao je Vučić.
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 2
Pihtijoguzi
ili Bulic VaNJA,, od toga nema veceg s()anja..
Nindža Kornjačleone
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar