Protiv glumca Milana Kalinića i navijača Dalibora Krkovića policija će podneti krivične prijave u redovnom postupku zbog tuče na košarkaškoj utakmici između Partizana i Zvezde koja je održana u subotu u hali "Pionir", rečeno je Tanjugu u Višem javnom tužilaštvu.
Foto: Pixabay
Krivična prijava će biti podneta protiv obojice zbog nasilničkog ponašanja na sportskim priredbama, za koje je zaprećena kazna od tri meseca do pet godina zatvora.
Portparolka tužilaštva Irena Bjeloš rekla je za Tanjug da je ovaj slučaj u nadležnosti Višeg javnog tužilaštva i da se očekuje podnošenje krivičnih prijava policije. Po prijemu krivične prijave Kalinić i Krković će biti pozvani na saslušanje u tužilaštvo.
Do incidenta je došlo pred početak utakmice. Tuču je, prema pisanju medija, pokušao da spreči bivši ministar odbrane Dragan Šutanovac.
Pazi ekipu, Pinkov voditelj i ex ministar demokrata među "navijačima".
Kako su samo uvezani, kako je to sve jedna ista gomila...
Agresivnost, bahatost, kvazielitarnost...
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Srbija na spoljnopolitičkom planu dolazi do limita koji je dosadašnja politika sedenja na četiri stolice imala, ocenio je Strahinja Subotić iz Centra za evropske politike.
Sektor za vanredne situacije MUP-a upozorio je da se sa početkom grejne sezone beleži povećan broj požara u stambenim i drugim građevinskim objektima, a da su najčešći uzroci požara nepažnja i nemar građana.
Dekanski kolegijum Fakulteta veterinarske medicine Univerziteta u Beogradu pozvao je studente da redovno prate nastavu, nakon što je deo njih na plenuma proglasilo totalnu blokadu te visokoškolske ustanove.
Cene stanova u Srbiji porasle su u drugom tromesečju ove godine za 5,78 odsto u odnosu na isti period prošle godine, a u poređenju sa prvim tromesečjem rast je iznosio 1,36 odsto, saopštio je Republički geodetski zavod.
Uprava Filozofskog fakulteta u Nišu kaže da će iskoristiti sva pravna sredstva kako bi zaštitila svoje interese, studente i zaposlene, nakon što je Vlada Srbije donela odluku o osnivanju Fakulteta srpskih studija.
Ekipa Hitne pomoći je stigla na plato ispred svečanog ulaza u Skupštinu Srbije i u vozilo uvela poslanika Srpske napredne stranke Uglješu Mrdića, koji već devet dana štrajkuje glađu.
Ministar za evropske integracije Nemanja Starović izjavio je da u javnosti postoje različite interpretacije vezane za godišnji izveštaj Evropske komisije.
Ministar kulture Nikola Selaković izjavio je da ga je poznanik u januaru ove godine upozorio da će "jedna obaveštajna služba jedne velike evropske države" pokušati da spreči rušenje kompleksa Generalštaba.
Srbiji je potrebno 29 godina da dostigne prosek EU kada je reč o BDP po glavi stanovnika, 26 godina kada se govori o prosečnoj zaradi. Dostizanje prosečne penzije ovim tempom nije moguće.
Koordinator za transplantaciju Kliničkog centra Srbije Saša Knežević izjavio je da je Srbija jedan od lidera u regionu po broju donora zahvaljujući kojima su realizovane transplantacije.
Dijana Hrka, majka Stefana, koji je pre godinu dana zajedno sa još 15 ljudi stradao u padu betonske nadstrešnice Železničke stanice u Novom Sadu, osmi dan štrajkuje glađu ispred Ćacilenda, zahtevajući istinu i pravdu.
Komentari 5
Армаггедон
fcv nn
Kako su samo uvezani, kako je to sve jedna ista gomila...
Agresivnost, bahatost, kvazielitarnost...
Wolf 359
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar