Tri osobe su lakše povređene kada je autobus gradskog prevoznika danas oko 10 časova udario u zgradu u Ustaničkoj ulici u Beogradu.
Kako N1 javlja, povređene su vozila Hitne pomoći prevezla u Gradsku bolnicu i oni nisu životno ugroženi.
Udes se dogodio na okretnici, a autobus je u trenutku sudara bio pun putnika, piše Blic.
Autobus se kretao iz pravca grada Bulevarom kralja Aleksandra i na raskrsnici sa Ustaničkom ulicom vozač je, kako je rekao, osetio da sa autobusom nešto nije u redu - da dobija dodatno ubrzanje. Njegova procena je bila da će sprečiti tragediju ako skrene u dvorište u blizini gde se nalazi nekoliko prodavnica. Autobus je udario u parkirani automobil pa u napušten magacin.
Autobus je odvezen na tehnički pregled. Nezvanično se moglo čuti da to nije prva nezgoda pod ovim okolnostima i da je već bilo 18 sličnih situacija sa autobusima uvezenim iz Turske. Autobus pripada firmi "Ariva".
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Poslanici Skupštine Srbije nastavljaju danas načelnu objedinjenu raspravu o svih osam tačaka dnevnog reda druge sednice redovnog jesenjeg zasedanja, među kojima su izmene Zakona o jedinstvenom biračkom spisku.
Na Univerzitetu Stenford održan je Panel o studentskom pokretu u Srbiji na kojem je, između ostalog, govorio profesorka emeritus Milena Dragićević Šešić i studenti iz Novog Pazara, Novog Sada i Beograda.
Generalni sekretar Evropske demokratske partije Sandro Goci ocenio je da predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić "više ne deluje kao predsednica parlamenta, već kao portparolka predsednika Srbije Aleksandra Vučića".
Srbija se uskladila sa još dve izjave EU kada je reč o zajedničkoj spoljnoj i bezbednosnoj politici, čime je svoju stopu usklađenosti povećala na 66,66 odsto, rečeno je u Generalnom direktoratu za proširenje EU.
Princ-naslednik Filip Karađorđević uputio je javni apel državnim vlastima Srbije i gradskim organima Beograda da zaštite dostojanstvo i istorijsku vrednost Pionirskog parka.
Godišnjica pogibije u Novom Sadu "jasno je iznela na videlo nimalo prijatnu napetost između strateških interesa EU i režima ogrezlog u korupciju i sve veće autoritarno ustremljenje".
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da "u Beogradu jurе dvojicu snajperista" za koje, kako kaže, imaju podatke, ali ih, navodno, već tri dana ne uspevaju da pronađu.
Bogdan Bogdanović, kapiten košarkaške reprezentacije Srbije, pružio je podršku Dijani Hrki, majci Stefana Hrke koji je nastradao u padu nadstrešnice Železničke stanice u Novom Sadu.
Pripadnici policije priveli su autoprevoznika Milomira Jaćimovića, koji je iz Novog Sada prevozio građane i studente na skup podrške Dijani Hrki u Beogradu.
Suđenje članovima Belivukovog klana optuženim za sedam ubistava, otmice, silovanje, mučenje, prodaju droge i nedozvoljeno držanje oružje nastavljeno je izvođenjem dokaza Tužilaštva za organizovani kriminal.
Zaposleni Apotekarske ustanove Apoteka "Beograd" saopštili su da očekuju da će ih predsednik skupštine Grada Nikola Nikodijević do kraja nedelje primiti na razgovor o nalaženju rešenja za probleme sa kojima su suočeni.
Muzički ansambl Fenečki biseri i Danica Crnogorčević osudili su emitovanje njihovih pesama iz Ćacilenda, šatorskog kampa u kom se okupljaju pristalice Aleksandra Vučića.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prekoračio je i zloupotrebio svoja ovlašćenja prilikom gostovanja u emisiji "Ćirilica", navodi se u saopštenju na sajtu Tužilaštva za organizovani kriminal.
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je u vezi sa slučajem preminulog mladića iz Šapca čiji je nestanak prijavljen 31. oktobra, da je reč o tragičnom događaju, bez elemenata krivičnog dela.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar