Ova taksa plaća se preko računa za struju.
Javni medijski servisi delimično se finansiraju iz budžeta Srbije, a delimično iz takse.
Vlada Srbije je ranije navela da se sredstva po osnovu takse za javni servis, kao i njen ukupan iznos, utvrđuje "u funkciji obezbeđenja stabilnog sistema finansiranja osnovne delatnosti javnih medijskih servisa, njihove uređivačke nezavisnosti i institucionalne autonomije, istovremeno vodeći računa o ekonomskoj snazi obveznika".
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 26
Piplfoks
Isto tako su i nama od tebe miliji retardi koji ćute.
Ivi
Botovima je vidim super, lupaju minuse, prate smernicu *KAKO KOMENTARISATI, ALI SVOJIM REČIMA*, jer sa tim neupotrebljivim klupkom ganglija koje imaju u glavi i nisu za bolje od sendviča sa podrigušom i mooožda hiljadarkom.
mrnjao
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar