Birački spisak biće zaključen u ponoć

Ministarstvo državne uprave i lokalne samouprave zaključiće u ponoć Jedinstveni birački spisak za izbore koji će biti održani 3. aprila.
Birački spisak biće zaključen u ponoć
Foto: 021.rs (arhiva)

Ukupan broj birača, u skladu sa zakonom, objaviće organi nadležni za sprovođenje izbora.

Ministarstvo državne uprave i lokalne samouprave naknadne promene u Jedinstvenom biračkom spisku sprovodiće na zahtev birača.

Ove promene biće moguće od 19. do 30. marta, dodaje se u saopštenju.

OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Slobodna Srbija

    18.03.2022 15:40
    Znaci sto je preselio iz Bosne to je to, krecemo… :)

    3. April

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Zima počinje u nedelju

Zima će početi u nedelju, 21. decembra 2025. u 16 časova i tri minuta, navodi se u obaveštenju Astronomskog društva "Ruđer Bošković".