Novak Nedić i bivši šef Macutovog kabineta u nedelju bili među okupljenima u Ćacilendu
													03.11.2025.•
													
														
														0													
												
												
													CINS je objavio fotografije na kojima se vidi da su se u "Ćacilendu", nakon sukoba u nedelju, nalazili Novak Nedić, bivši generalni sekretar Vlade Srbije i Miloš Anđić, donedavni šef kabineta premijera Đura Macuta.
												
											
																	
						
						
						
													
													
													
													
													
													
													
													
													
													
													
													
													
													
													
													
													
													
													
													
													
Komentari 25
696
Ali ona je bila deo delegacije. Nije došla sama, na svoju ruku kao vođin sin, po izjavi vođe lično. vučić je mogao pre proslave da kaže da će njegov sin ići kao nezvaničan gost, po sopstvenoj želji. Iskusni političari znaju da se ponašaju shodno situaciji. Vođa od početka uobražava da je političar.
Crveni
Da podsetim na titovu sahranu je predsednik USA poslao svoju majku na primer.
ZX
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar