Do sada više od 300.000 prijava za upis bespravnih objekata
20.12.2025.•
0
Za upis bespravnih objekata po zakonu "Svoj na svome" stiglo je u 303.896 prijava do 19 časova poslednjeg dana protekle sedmice, objavio je Republički geodetski zavod (RGZ).
Komentari 8
Politikin Zabavnik
Neo NSovac
Niko pri finansijskim tegobama ne bi prodao svoju krv iz moralnih razloga pre svega pogotovo iz te oblasti gde se tradicija , manje više, poštuje.
U pitanju je Albanska porodica gde je to folklor.
Zarko
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar