Student Pravnog fakulteta na slobodi posle svog 15. privođenja

Studenti u blokadi niškog Univerziteta saopštili su da je njihov kolega sa Pravnog fakulteta pušten na slobodu nakon saslušanja u Prekršajnom sudu.
Student Pravnog fakulteta na slobodi posle svog 15. privođenja
Foto: 021.rs
Istakli su da je reč o njegovom 15. privođenju.
 
"To jasno ukazuje na sistematski pritisak i progon studenata koji već 20 meseci neumorno i istrajno zahtevaju ispunjenje studentskih zahteva", rečeno je u saopštenju koje je podeljeno na društvenim mrežama.
Prema rečima studenata, njihov kolega sa Pravnog fakulteta je dobro, uprkos lošim uslovima u pritvoru.
 
Kako navode studenti, tokom boravka u pritvorskoj jedinici, njihov kolega nije imao hranu i vodu.
Njemu se, dodali su, na teret stavlja vređanje službenog lica u vršenju službene dužnosti.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

ANEM: Nedopustivo je da na meti istraga budu novinari

Asocijacija nezavisnih elektronskih medija (ANEM) izražava ozbiljnu zabrinutost zbog pritisaka i zastrašivanja novinara povodom istrage o navodima o upotrebi zvučnog topa 15. marta prošle godine na protestu u Beogradu.