Tartufski obračuni: Pucano na mladića dok je skupljao tartufe u šumi kod Kupinova

Nova pucnjava zbog tartufa, ovaj put u šumi kod Kupinova, dogodila se danas.
Tartufski obračuni: Pucano na mladića dok je skupljao tartufe u šumi kod Kupinova
Foto: Pixabay
Kako javlja portal Objektiv, nepoznata osoba pucala je na Nikolu S. (28) dok je brao tartufe.
 
Ispaljeno je više metaka, nema povređenih.
 
Podsetimo da je u šumi kod Jarka, u blizini Sremske Mitrovice, nedavno tokom potrage za tartufima došlo do oružanog sukoba između dvojica braće iz ovog sela i dvojice braće iz Futoga. Tom prilikom ubijena su braća iz Futoga. Više o ovom slučaju čitajte OVDE.
 
Inače, potraga za tartufima u Srbiji je zbog nedovoljne regulacije i slabe primene postojećih zakona neretko opasna po život i ličnu bezbednost, o čemu svedoče i ovi incidenti. O tome gde se u Srbiji traže tartufi, kolika mu je cena i kakvi sve sukobi izbijaju oko ove gljive možete čitati OVDE.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Obrad

    17.12.2020 21:43
    Malo nas je al...
    Mile Dragić da reaguje, da ponudi pancire tartufarima. Do godine biće manjak tartufara, NSZ da prekvalifikuje ljude sa biroa i pošalje na obuku za ovu vrstu posla.
  • jovan

    16.12.2020 19:11
    tartufi
    policija ne zeli da reaguje zbog svojih sluzbenika koji ucestuju u celoj prici mislim na pecinacku policiju
  • Skimmer

    16.12.2020 18:27
    Grupno
    Ajmo da organiyujemo grupno skupljanje tartufa sada!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Vojvodina