Popov: Pelegrini zažmurio na oba oka, kao Vučić kad se pojavi karta "velike Mađarske" na Orbanovom šalu
22.12.2025.•
0
"Slovaci su u Bačkom Petrovcu bili meta napada batinaša u dva navrata ove godine, u maju i avgustu, a na sve to je predsednik Slovačke Peter Pelegrini zažmurio", kaže direktor Centra za regionalizam Aleksandar Popov.
Komentari 6
Sremac
Doktor u pitanju je odličan, dostupan, nije "ufuran".
Pacijent u pitanju nije Mitrovčan, došao je sa strane, nije imao knjižicu...da li se slažem sa pitanje treba li izabran doktor ili ne, druga tema, ali se svakako ne slažem da se iko napada.
ja
Staro vreme
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar