Policijska uprava u Novom Sadu je 28. maja, na području Južnobačkog okruga, otkrila i sankcionisala ukupno 319 prekršaja iz Zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima.
Direktor Gimnazije "Jovan Jovanović Zmaj" Radivoje Stojković i školski odbor objavili su na sajtu škole saopštenje u kojem se prozivaju pojedine roditelje učenika ove škole, ali i profesore.