Autor: 021.rs

Novi Sad
08.05.2026.
08:31 > 08:33
Javnost nije imala priliku da u previše navrata čuje za bivšeg gradonačelnika Novog Sada Milana Đurića nakon što je pre više od godinu dana podneo ostavku na tu funkciju.
  • dacic

    12.05.2026 03:07
    uhlebljen i bole ga za sve, sto se i vidi na njemu
  • Drustvenjak

    08.05.2026 22:21
    Generacija
    U Gimnaziji “Isidora Sekulic” je imao, sa svim tatinim vezama, prosek jedva 2,30. Mene bi bilo sramota sa tim prosekom i nacrtanu ovcu da čuvam…
  • Minimalizam

    08.05.2026 14:09
    Potpuno zaboravljen tip posle samo godinu dana. Kao da nikada nije bio gradonačelnik. Ćaci naprednjaci su blede i prazne ličnosti, puki poslušnici svog gazde. Svi su lako zamenjivi i nebitni.
  • Pera

    08.05.2026 14:03
    Pomoc
    Ako vam nesto zivotno vazno zatreba, ne gubite vreme sa njim… trazite Milosev broj telefana pod hitno!!
  • Mozda

    08.05.2026 13:35
    Se
    Vratio Panku?
  • daj dam

    08.05.2026 13:24
    i napokon je neko dojavio softverskom kucacu minusa na vesti koje nisu mile snsu, te je gari dosao, istovario minuse i otisao dalje.

    doci ce opet.


    a dok ga nije bilo uplasio sam se da mozda zvanicna sns bot brigada ne podrzava djurica.
  • Dukka

    08.05.2026 13:12
    Da li ste i vi primetili?
    Ima par dana kako sam primetio da organizovano deca mlađa od 10godina skidaju,cepkaju nalepnice vezano za 01.11., studenti pobeđuju i ostale. Neverovatno koje su kukavice ovi iz naprednjačke sekte....
  • Sima Kosmos

    08.05.2026 13:11
    LSV=SNS
    Jel to onaj "castan covek" kako ga je hvalila Maja Mrnustik iz LSV?
  • ella b.

    08.05.2026 12:03
    Jelena B.
    08.05.2026 • 08:58
    Imala sam cast da upoznam gospodina Milana i iznesem svoje probleme. Ono sto mogu reci je da je veoma ljubazan,kulturan,spreman da sasluša i ispravno posavetuje. Može ovde svako da napise šta hoće,ali ja cenim coveka prema osobinama koje sama procenim da ima.





    to kada ste isli kod njega dok je jos bio advokat?
  • Džoni Vajsmiler

    08.05.2026 11:53
    ŽUTI LOPOVI
    Da li je moguće da je DS imala toliko lopova u svojim redovima.
    Moguće je, znam bio sam i još uvek sam žuti i to ću i ostati.
    Ima još žutih lopova koji treba da odu iz DS, ali sada neće otići, čekaju da vide kako će se sve odvijati.
    Inače svi ti žuti lopovi su odavno prešli u SNS.
  • ništa za nis

    08.05.2026 10:54
    inkasira oko 8000 evra kao nagradu.
    clan je odbora NISa
  • novosadjanka

    08.05.2026 10:46
    Limanac
    Blamira se, onako novosadski, limanski, ajmo da imamo para a da smo nesposobni neradnici.
  • Ziko

    08.05.2026 10:35
    Bubica
    To sto je miran samo znaci da je ispite polagao na FTN pomocu bubice. Pametnom dovoljno.
  • Neko

    08.05.2026 10:29
    Pranje para!
    Ne znam sta on radi ali eno mu brat nazidao na Limanu IV silne stanove, vozi nekoliko besnih kola, bmw motor. Ako neko misli da radio AS toliko puno zaradjuje, taj je vrlo naivan
  • Musaši

    08.05.2026 10:20
    Stavili ga u NIS da lobira da ona firma čiji je faktički vlasnik Vučić kupi NIS.
  • Marko

    08.05.2026 10:17
    A ko je od njih ikada radio? Gde su bilo kome od klike rezultati i postignuca u struci? Kamo radni staz? Nema, nula. Svima treba oduzeti sve sto su stekli na kojekakvim funkcijama. Nema funkcionerskih plata, stanova, dozivotnih apanaza, vila, obezbedjenja, imuniteta, lecenja... Nikome nista!
  • gari sa podbare

    08.05.2026 09:44
    Lopovi
    I u Demokratskoj stranci je svojevremeno primao građane , sad ne znam da li ono žuti lopovi misle i na njega...
  • Jelena B.

    08.05.2026 08:58
    Imala sam cast da upoznam gospodina Milana i iznesem svoje probleme. Ono sto mogu reci je da je veoma ljubazan,kulturan,spreman da sasluša i ispravno posavetuje. Može ovde svako da napise šta hoće,ali ja cenim coveka prema osobinama koje sama procenim da ima.
  • pad

    08.05.2026 08:53
    Pad - to je naziv za film o Ćomijevoj sns karijeri i gradonačelnikovanju
  • baba, kolo i dinar

    08.05.2026 08:52
    Nije Đurić podneo ostavku - u njegovo ime je to uradio tadašnji premijer i njegov prethodnik Vučević. Doduše, Đurić je interno u stranačkim krugovima nudio ostavku 2 puta (od pada nastrešnice, pa do saznanja iz medija da je dao ostavku), ali mu ovi to nisu prihvatali, podsećajući ga na neke stvari i poduhvate koji ih zauvek vezuju, te nema izlaza po sopstvenom nahođenju.
  • Nadica

    08.05.2026 08:49
    nemoj srećo nemoj danas
    Zaboravili smo da ova osoba postoji. Setićemo ga se kada sve dođe na naplatu i slobodno sudstvo zapita- Šta ste radili prošlih leta?
  • Realista

    08.05.2026 08:47
    tutuban
    Ne radi ništa kao i do sada. Uhleb i parazit.
  • Dabar

    08.05.2026 08:43
    Eno ga broji kvadrate, a bio je DS.
  • Liman 2

    08.05.2026 08:43
    Ajd svrati do nas
    Ajde Gari svrati u stari kraj, baš te željno očekujemo. Pusti prigradska naselja..

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna