Javnost nije imala priliku da u previše navrata čuje za bivšeg gradonačelnika Novog Sada Milana Đurića nakon što je pre više od godinu dana podneo ostavku na tu funkciju.
Potpuno zaboravljen tip posle samo godinu dana. Kao da nikada nije bio gradonačelnik. Ćaci naprednjaci su blede i prazne ličnosti, puki poslušnici svog gazde. Svi su lako zamenjivi i nebitni.
Ima par dana kako sam primetio da organizovano deca mlađa od 10godina skidaju,cepkaju nalepnice vezano za 01.11., studenti pobeđuju i ostale. Neverovatno koje su kukavice ovi iz naprednjačke sekte....
Jelena B.
08.05.2026 • 08:58
Imala sam cast da upoznam gospodina Milana i iznesem svoje probleme. Ono sto mogu reci je da je veoma ljubazan,kulturan,spreman da sasluša i ispravno posavetuje. Može ovde svako da napise šta hoće,ali ja cenim coveka prema osobinama koje sama procenim da ima.
to kada ste isli kod njega dok je jos bio advokat?
Da li je moguće da je DS imala toliko lopova u svojim redovima.
Moguće je, znam bio sam i još uvek sam žuti i to ću i ostati.
Ima još žutih lopova koji treba da odu iz DS, ali sada neće otići, čekaju da vide kako će se sve odvijati.
Inače svi ti žuti lopovi su odavno prešli u SNS.
Ne znam sta on radi ali eno mu brat nazidao na Limanu IV silne stanove, vozi nekoliko besnih kola, bmw motor. Ako neko misli da radio AS toliko puno zaradjuje, taj je vrlo naivan
A ko je od njih ikada radio? Gde su bilo kome od klike rezultati i postignuca u struci? Kamo radni staz? Nema, nula. Svima treba oduzeti sve sto su stekli na kojekakvim funkcijama. Nema funkcionerskih plata, stanova, dozivotnih apanaza, vila, obezbedjenja, imuniteta, lecenja... Nikome nista!
Imala sam cast da upoznam gospodina Milana i iznesem svoje probleme. Ono sto mogu reci je da je veoma ljubazan,kulturan,spreman da sasluša i ispravno posavetuje. Može ovde svako da napise šta hoće,ali ja cenim coveka prema osobinama koje sama procenim da ima.
Nije Đurić podneo ostavku - u njegovo ime je to uradio tadašnji premijer i njegov prethodnik Vučević. Doduše, Đurić je interno u stranačkim krugovima nudio ostavku 2 puta (od pada nastrešnice, pa do saznanja iz medija da je dao ostavku), ali mu ovi to nisu prihvatali, podsećajući ga na neke stvari i poduhvate koji ih zauvek vezuju, te nema izlaza po sopstvenom nahođenju.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Gde je i šta radi bivši gradonačelnik: I dalje u stranačkim aktivnostima
Autor: 021.rs
Novi Sad
•08.05.2026.
•08:31 > 08:33
Komentari 24
dacic
Drustvenjak
Minimalizam
Pera
Mozda
daj dam
doci ce opet.
a dok ga nije bilo uplasio sam se da mozda zvanicna sns bot brigada ne podrzava djurica.
Dukka
Sima Kosmos
ella b.
08.05.2026 • 08:58
Imala sam cast da upoznam gospodina Milana i iznesem svoje probleme. Ono sto mogu reci je da je veoma ljubazan,kulturan,spreman da sasluša i ispravno posavetuje. Može ovde svako da napise šta hoće,ali ja cenim coveka prema osobinama koje sama procenim da ima.
to kada ste isli kod njega dok je jos bio advokat?
Džoni Vajsmiler
Moguće je, znam bio sam i još uvek sam žuti i to ću i ostati.
Ima još žutih lopova koji treba da odu iz DS, ali sada neće otići, čekaju da vide kako će se sve odvijati.
Inače svi ti žuti lopovi su odavno prešli u SNS.
ništa za nis
clan je odbora NISa
novosadjanka
Ziko
Neko
Musaši
Marko
gari sa podbare
Jelena B.
pad
baba, kolo i dinar
Nadica
Realista
Dabar
Liman 2
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H