Autor: 021.rs

Novi Sad
11.05.2026.
16:20 > 17:10
Izgradnja nove kanalizacione mreže uskoro će početi u naselju Karagača.
  • Ns

    12.05.2026 00:07
    Jasno je kao beli dan da je karagacka projekat sns ftnovaca i pokrajinske vlasti.
  • 21.vek

    11.05.2026 22:56
    Voda i kanalizacija za Bocke??
    Kada će se rešiti kanalizacija i voda u Bockama i za ostale građane a ne samo za vlasnike lux vila? Dokle će se planovi praviti prema željama prebogatih investitora (neki I u zatvoru zaradili).
  • Vasilije

    11.05.2026 22:30
    Uvek isto
    Biće dosta para za ćorisanje.
  • Sasa

    11.05.2026 21:09
    Banstol 21 vek
    Kada ce se resiti voda na Banstolu i Cortanovcima? 21 vek je i to vise nije samo vikend naselje, vec ozbiljan broj ljudi tamo zivi. Postoji kao neki privatni vodovod, koji niti ima kapacitet, niti se kontrolise i trebalo bi ga zatvoriti. Moguca resenja su prikljucenje na Indjiju, uz prepumpavanje za NS ili neka opcija od strane Iriga i Pavlovackog jezera ili da se napravi neko postrojenje dole na Dunavu i preradjuje voda, makar tehnicka.
  • Milan

    11.05.2026 19:43
    Ime i prezime
    Kad procitam ime grada a zatim i cenu radova, posle toga kako i na koji nacin se izvode radovi.. pomislim da se radi o Dzibutiju.
  • Wnj

    11.05.2026 18:36
    65.000 dinara košta izgradnja 1 m kanalizacije, alal vera, krade se na x20.
  • Rodjo

    11.05.2026 18:25
    Samo
    po redu,starini naselja...sad ce i vikend Karagaca dobiti kanalizaciju,za svaku pohvalu,ali Klisanski breg,Sentandrejski put,Gornje Livade, jos uvek, na zalost nemaju tu privilegiju ! Vreme je...pozz
  • sava

    11.05.2026 18:13
    Bocara procentaš na terenu
    Zato što su na Karagači mnogi ćaci profiteri i sns funkcioneri pokupovali placeve, sazidali kuće, a neki će i zgrade, pa se zato ulaže u Karagaču.
    Dokazani narko-kriminalci u oblasti urbanizma i planova prema željama i procentima....
  • Pera

    11.05.2026 17:51
    Bice tu i dodatnih radova za p
    Nisu ih prevarili..dobili su vodu..21 vek je
  • Mile ns

    11.05.2026 17:49
    Pa glasaj i dalje za svoje
  • Marija

    11.05.2026 17:49
    Kanalizacija
    U Sadovima kao uradili pre 8 god nikad vise niko nije dosao da se prikljucimo plivamo od septicki jama i placanja od ciscenja svako ciscenje 3000 hilj a gospoda iz vodovoda i kanalizacije 1 god kao besplatno imas pravo i cekas na red po pola god
  • Александар

    11.05.2026 17:39
    Зна се...
    Од Карловаца, преко Пуцкароша, Карагаче,... па до Парагова зна се ко је радио водоводну мрежу и узимао новац од народа...
  • МилеНС

    11.05.2026 16:57
    Sve po redu
    A one koji čekaju preko deceniju ko šiša?? Konim he kriv što su na Karagaču otišle razne gradske face, izgradili apartmane pa ko veli ne smeju da čekaju??? Klisanski bre g sa 33 ulice čeka kanalizaciju preko 15 godina. Zemlja je kontaminirana od septičkih na svako 25÷30 metara.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna