Autor: 021.rs

Novi Sad
13.06.2026.
19:27 > 19:28
Jedan muškarac povređen je danas posle podne na Petrovaradinskoj tvrđavi.
  • Mila

    14.06.2026 16:04
    Penjanje na tvrđavu
    Prolazim tim putem skoro svaki dan, čini se da je postalo popularno penjanje uz bedem-baš na tom mestu gde se desio pad. Više puta sam videla kako se penju čak sa alpinističkom opremom (nije bilo radi čišćenja ili uklanjanja rastinja). Bilo bi dobro da nadležni obrate pažnju.
  • Skala

    14.06.2026 07:03
    Vatrogasci spasioci,Brigada Novi Sad,pravi ponos našeg grada!!
  • Ns

    14.06.2026 06:28
    Za djavu
    Stavi kod sebe u spavacu sobu kameru.sta ste dosadni sa tim kamerama
  • Osto'ja

    14.06.2026 05:20
    Koji je ovo put?
    Zaštitite jednom više tih nekoliko mesta!!!!
  • Steva

    14.06.2026 04:29
    sve ti je jasno
    Vesna
    13.06.2026 • 22:34
    Tvrdjave
    Na sve opasne delove svih tvrdjava postaviti ograde i svi ce biti zasticeni. Prvenstveno deca, pa neoprezni, ali i pijani i drogirani. Zasto se u BGu zatvara neki deo nocu? Ograda je resenje i nece uticati na izgled i istorijsku vrednost, a spasice zivote.

    E, Vesna to ja i ti nećemo videti zato jer ova naša država voli da "spašava živote" isključivo za nevezivanja pojasa u automobilu,jer ovde se uzimaju pare a za ogradu na obodima tvrđave bi morala da da pare.
  • Vesna

    13.06.2026 22:34
    Tvrdjave
    Na sve opasne delove svih tvrdjava postaviti ograde i svi ce biti zasticeni. Prvenstveno deca, pa neoprezni, ali i pijani i drogirani. Zasto se u BGu zatvara neki deo nocu? Ograda je resenje i nece uticati na izgled i istorijsku vrednost, a spasice zivote.
  • djava

    13.06.2026 22:06
    Bar postavite kamere da se vidi šta je uzrok.
    Na nekim mestima, osim niskog zidića nema nikakve ograde.
  • XzX

    13.06.2026 20:45
    Previše
    Ovo nije prvi put da je neko pao sa tvrđave. Osim nepažnje, u čemu je još problem?
  • MilePub

    13.06.2026 20:07
    Jel se to popnu na bedem da se slikaju ili šta je fora? Ovo je postala redovna vest.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna