Gužve, zastoje i radare možete prijaviti na 0600 100 200.
Informacije o saobraćaju slušajte i na Radiju 021, na 92,2 MHz ili na radio021.rs.
Pridržavajte se ograničenja i poštujte saobraćajna pravila.
12.10 - Radar na Kamenjaru 3, prema gradu
12.05 - Sudar na parkingu Spensa
12.05 - Radar posle Temerinskog mosta, ka Klisi
11.45 - Lančani sudar na Temerinskom putu, kod Đakovića
10.55 - Sudar na uglu Cara Dušana i Futoške ulice
10.05 - Patrola u Sremskim Karlovcima, na ulazu iz Banstola
08.50 - Radar na ulasku u Sirig, kod semafora, u pitanju je zona 30 km/h
08.40 - Patrola na silasku sa Žeželja, ka Petrovaradinu
08.30 - Manji udes kod Rumenačkog groblja, smer ka gradu
08.20 - Radar na tunelu kod Mosta slobode
08.10 - Patrola u Begeču, malo pre pumpe
07.50 - I dalje je zatvoren deo Kisačke, u oba smera na raskrsnici sa Bulevarom Jaše Tomića (nije moguće nastaviti ka centru Kisačkom).
07.00 - Kolovozi su vlažni zbog kiše, pa se vozačima savetuje dodatan oprez.
06.40 - Novosadska toplana nastavlja rekonstrukciju vrelovoda na Beogradskom keju - od Varadinskog mosta do Ulice Marka Miljanova. Radovi će se izvoditi u fazama.
U prvoj fazi radovi će se izvoditi na zelenoj površini na Trgu Neznanog junaka, kod raskrsnice na silasku sa Varadinskog mosta i na Beogradskom keju od Ulice Marka Miljanova do Ulice episkopa Visariona.
Tokom ove faze radova biće zabranjen saobraćaj u zoni raskrsnice Marka Miljanova i Beogradskog keja i dalje do raskrsnice sa Ulicom episkopa Visariona. Takođe, biće zabranjen saobraćaj na Beogradskom keju u kolovoznoj traci od Ulice Marka Miljanova prema Limanima, a suprotni smer biće jednosmeran.
Ova izmena režima saobraćaja trajaće do 15. avgusta, a o daljoj dinamici radova javnost će blagovremeno biti obaveštena.
Radovi u toku:
- Zbog rekonstrukcije povezanog vrelovoda Glavne razdelne stanice Toplane Jug, na deonici između Radničke i Stevana Musića, izmenjen je režim saobraćaja u zoni radova. U prvoj fazi radovi se izvode na zelenoj površini na parnoj strani Bulevara cara Lazara i Keja žrtava racije u delu od Ulice Stevana Musića do Radničke ulice. Ovaj deo posla biće gotov do 22. juna.
- Režim saobraćaja izmenjen je na deonici od Vrdnika do petlje Ruma centar i tako će biti narednih skoro godinu dana. Postavljena privremena saobraćajna signalizacija odnosi se na zonu kružne raskrsnice na ulazu u Rumu, iz smera Iriga.
- Treća faza sanacije klizišta Puckaroš trebalo bi da bude završena do 28. maja. Za vreme radova, tokom svetlog dela dana, saobraćaj se odvija naizmeničnim propuštanjem vozila prema ručnoj regulaciji, a po završeku radova saobraćaj se odvija dvosmerno suženim kolovozom i devijacijom.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.