Stefan Vukić novi napadač Vojvodine

Dosadašnji napadač TSC-a Stefan Vukić (28) novi je fudbaler Vojvodine.
Stefan Vukić novi napadač Vojvodine
Foto: FK Vojvodina
On je potpisao dvogodišnji ugovor sa "starom damom".
Vukić je rođen 29. juna 1995. godine u Nišu, gde je i počeo karijeru u ekipi Radničkog. Potom je nastupao još za Sinđelić, Car Konstantin, Odžake, Dunav, Budućnost Popovac, Srbobran, Feniks, Budućnost Dobanovce, Zlatibor i TSC, za koji je prošle sezone odigrao 31 utakmicu, postigao četiri gola i zabeležio dve asistencije.
"Čast i zadovoljstvo mi je što sam potpisao za jedan ovako veliki klub. Čim sam dobio poziv Vojvodine, lako smo se dogovorili i ostvarili saradnju. Upravi i predsedniku želim da se zahvalim na tome što su baš mene izabrali, a na meni je sada da se spremim što bolje i pružim svoj maksimum, kako bih zajedno sa ekipom ostvario zacrtane ciljeve", kaže Vukić.
 
Prema njegovim rečima, dolazak u Vojvodinu doživljava kao novi izazov u karijeri.
 
"U TSC-u sam bio dve godine, odigrao 63 meča i postigao 17 golova. Prezasitio sam se i mislim da mi je bila potrebna promena. Pričao sam o tome sa ljudima iz kluba, Vojvodina se javila kao ekipa koja me želi i došlo je do dogovora", navodi Vukić.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • usput

    02.07.2023 10:05
    komentar
    Koliko si zaradio da se zna koliko vrede u novcu tvoji golovi.Verovatno si jako skup igrač zbog toga te je TSC tako lako pustio...
  • @ ARMAGEDON

    02.07.2023 01:24
    Pa ko ga je ubacio u Vošu, nije ni čudo..
  • Limanac

    01.07.2023 21:31
    play out
    Play out na vidiku

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Sport

Košarkaši Vojvodine domaćini Metalcu

U 19. kolu KLS, Vojvodina će ugostiti Metalac, tim koji je loše startovao, ali je promenom trenera i dovođenjem dva atraktivna tamnoputa igrača toliko poboljšao igru da je sa pretposlednje dospeo čak na šestu poziciju.

Pobeda Vojvodine u Somboru

Košarkaši Vojvodine su u 18. kolu Košarkaške lige Srbije kao gosti savladali Sombor BC sa 85:77 (40:34) i zabeležili dvanaestu pobedu.

Pobeda Vojvodine posle mnogo napora

U sedamnaestom kolu KLS košarkaši Vojvodine pobedili su Dinamik sa 99:92 (46:52), ali su morali da ulože mnogo napora kako bi nadmašili tim sa Dorćola.

Pobeda Vojvodine u Beogradu

Košarkaši Vojvodine su u 15. kolu KLS kao gosti savladali OKK Beograd sa 107:94 (61:48) posle 40 minuta brze ali i igre u kojoj su obe ekipe znatno više pažnje posvetile napadu, a nedovoljno odbrani.