Fudbaleri Vojvodine na mini pripremama na Zlatiboru

Fudbaleri Vojvodine otputovali su na mini pripreme na Zlatibor.
Fudbaleri Vojvodine na mini pripremama na Zlatiboru
Foto: FK Vojvodina

Ekipa Ranka Popovića iskoristiće reprezentativnu pauzu kako bi se bolje pripremila za nastavak sezone.

Dvonedeljnu pauzu igrači koriste kako bi se pripremili za predstojeći susret protiv subotičkog Spartaka koji se igra 16. septembra.

Vojvodina je trenutno osma u šampionatu sa osam bodova iz šest utakmica.

OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Mire Naselje

    08.09.2023 18:16
    Pripreme
    Ovaj nas fudbal je ziva komedija, Vosa odigrala sest utakmica pa igraci ponovo otisli na mini-pripreme. Taman ce da padnu u formi kada pocne nastavak prvenstva, mozemo ocekivati jos neresenih rezultata jer smo se za njih specijalizovali u poslednje vreme.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Sport

Eliminacija košarkaša Vojvodine

Košarkaši Vojvodine su u Domžalama (Slovenija) izgubili i revanš susret od istoimene ekipe sa 71:80 (40:41) i tako okončali takmičenje mnogo ranije nego što su pred početak sezone najavljivali.

Novi poraz Vojvodine

U 25. kolu KLS košarkaši Vojvodine su u Čajetini izgubili od vodećeg Zlatibora sa 81:99 (50:49) i time izgubili gotovo sve izglede u borbi za drugu poziciju.

Vojvodinu pobedio strah od uspeha

Prvi meč četvrtfinala ABA 2 lige košarkaši Vojvodine su izgubili od slovenačke ekipe Domžale na domaćem terenu sa 76:87 (40:54) i sada im je pobeda u revanšu jedina šansa da se plasiraju u sledeće kolo razigravanja.