Dva francuska filma u petak i subotu u SKCNS

Publika će u petak i subotu, 21. i 22. novembra, imati priliku da u SKCNS pogleda dva francuska filma, "Anatomija pada" i "Plavo je najtoplija boja".
Dva francuska filma u petak i subotu u SKCNS
Foto: 021.rs
Oba filmska ostvarenja nagrađena su prestižnom Zlatnom palmom na festivalu u Kanu, a projekcije su organizovane u saradnji sa Francuskim institutom u Novom Sadu.
 
Film "Anatomija pada" na repertoaru je u petak, 21. novembra, od 19 časova.
Pre projekcije, od 18 časova, predviđen je razgovor o filmovima sa profesorom Nebojšom Vlaškalićem sa Odseka za romanistiku Filozofskog fakulteta u Novom Sadu.
 
Film "Plavo je najtoplija boja" biće prikazan u subotu, 22. novembra, od 19 časova i namenjen je punoletnoj publici (18+).
Projekcije se održavaju u Studentskom kulturnom centru Novi Sad, u Ulici Vladimira Perića Valtera 5.
 
Ulaz je besplatan.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Teme

SKCNS

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vodič