Vozila se povlače zbog greške u sistemu za pozivanje službi za vanredne situacije.
Sa svetskog tržišta će biti povučeni modeli "Ipsilon" i "Tri", ali nije precizirano koliko je vozila sa greškom registrovano u Nemačkoj.
U saopštenju se navodi da greška u softveru dovodi do prekida poziva osmišljenih da odmah automatski kontaktiraju Službe za vanredne situacije u slučaju teže nesreće.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 1
Z
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar