VIDEO: Tokom dočeka Nove godine ukraden nakit vredan 6 miliona dolara

Lopovi su iskoristili doček Nove godine i ukrali nakit u vrednosti od šest miliona dolara i to ispred nosa hiljadama policajaca koji su obezbeđivali Tajms skver u Njujorku.
Policija još traga za trojicom pljačkaša koje su snimile kontrolne kamere KGK Holdinga, veleprodaje nakita sa sedištem u Indiji, rekao je detektiv Ahmed Naser.
 
Oko 22 sata po lokalnom vremenu 31. decembra, dok je milion ljudi na čekalo Novu godinu, a 7.000 policajaca se brinulo za bezbednost, trojica pljačkaša provalila su u zgradu u kojoj se nalazi ta kompanija.
 
Popeli su se na šesti sprat i provalili vrata železnim šipkama i čekićima i ispraznili dva sefa s nakitom.
 
Oni su sa plenom pobegli nešto posle ponoći, dok je proslava na Tajms skveru bila na vrhuncu, rekao je Naser.
 
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet