Dojava o bombi zatvorila jedan od najprometnijih mostova na svetu

Most "Džordž Vašington" u Njujorku, jedan od najprometnijih na svetu, bio je zatvoren zbog dojave o bombi, a posle tri i po sata, nakon što je utvrđeno da je pretnja neosnovana, otvoren je za saobraćaj.
Dojava o bombi zatvorila jedan od najprometnijih mostova na svetu
Foto: Pixabay
Sve saobraćajne trake na mostu bile su zatvorene u četvrtak oko 21 sat, nakon što je motociklista prijavio sumnjivi paket, napisao je na "Tviteru" gradonačelnik Bil de Blasio i zamolio građane da koriste alternativne pravce.
 
Vlasti su most otvorile pola sata posle ponoći, kada je utvrđeno da je predmet, za koji se mislilo da je ručno napravljena bomba, samo prazna cev.
 
Most preko reke Hadson povezuje Njujork i Nju Džerzi.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

AFP: Putin ponudio da se sa Zelenskim sastane u Moskvi

Predsednik Rusije Vladimir Putin je tokom telefonskog razgovora sa predsednikom SAD Donaldom Trampom ponudio da u Moskvi organizuje sastanak sa svojim ukrajinskim kolegom Volodimirom Zelenskim, rekla su za AFP tri izvora