Britanca ubio vatromet na Tajlandu

Britanca je na proslavi Nove godine na Tajlandu ubio vatromet, javlja BBC.
Britanca ubio vatromet na Tajlandu
Foto: Pixabay
Pedesetogodišnji Geri Meklaren poginuo je pri paljenju vatrometa u obalnom gradu Pataji, stotinak kilometara jugoistočno od Bangkoka. 
 
Umro je na licu mesta odmah iza ponoći. 
 
"The Bangkok Post" navodi da su hitne službe među slavljenicima pronašle Meklarena kako leži na tlu, a imao je ozbiljne povrede lica. 
 
Svedok je opisao da nesrećni muškarac prvo nije uspeo da aktivira vatromet, koji je potom naglo eksplodirao. 
 
Navode svedoka je potvrdila i lokalna policija. 
 
"Meklaren je oko ponoći pokušao da pokrene veliki vatromet, ali mu to nije odmah uspelo. Nakon toga je odjednom pirotehnika eksplodirala i ubila ga na licu mesta", rekao je šef tajlandske turističke policije. 
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Umro Dik Čejni

Bivši šef osoblja Bele kuće, kongresmen, sekretar za odbranu i potpredsednik SAD Dik Čejni preminuo je u 84. godini.

Požar u nuklearnoj elektrani u Bugarskoj

U nuklearnoj elektrani Kozloduj u Bugarskoj došlo je do požara u energetskoj sobi bezbednosnog sistema petog bloka, što je izazvalo vanrednu reakciju radnika elektrane, objavio je portal Novinite.

Do sada identifikovano pet miliona žrtava Holokausta

Izraelski memorijalni centar za Holokaust Jad Vašem saopštio je da je nakon više decenija istraživanja do sada identifikovano pet od ukupno šest miliona jevrejskih žrtava koje su ubili nacisti i njihovi saradnici.