VIDEO: Pirotehnikom i palicama na policijsku stanicu u Parizu

Grupa od oko 40 neidentifikovanih napadača, naoružanih metalnim šipkama i pirotehničkim sredstvima, pokušala je u subotu da upadne u policijsku stanicu u Šampinjiju, jugoistočnom predgrađu Pariza.

Iz komandnog centra pariske policije saopšteno je da ni jedan policajac nije povređen u sinoćnjem napadu, kao i da niko od napadača nije uhapšen iako se na snimcima jasno vidi da je načinjena znatna materijalna šteta, prenosi Rojters.

Za sada nije jasno koji je bio motiv za ovaj napad, treći u poslednje dve godine na ovu policijsku stanicu koja se nalazi u kvartu poznatom po dilovanju droge i visokoj stopi kriminaliteta.

"To je bio organizovan napad oko 40 ljudi koji su hteli bitku. Nekoliko dana postoje tenzije s ljudima koji su spremni ući u bitku s policijom", rekao je načelnik policijske stanice u Šampinjiju za televiziju BFM.

OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Tramp: Voleo bih da budem papa

Predsednik SAD Donald Tramp zna koga želi za narednog papu o čemu će odlučiti predstojeća konklava u Vatikanu: želi sebe.