Zamenica direktorka Instituta "Milan Jovanović Batut" Darija Kisić Tepavčević rekla je za RTS da će te ustanove biti očišćene do ponedeljka, s obzirom da nisu radile duže vreme.
Kada su u pitanju preventivne mere, to su sve one mere koje se primenjuju prilikom boravka u zatvorenim prostorima, navela je Darija Kisić Tepavčević.
Precizirala je da je reč o fizičkoj distanci i nošenju maski. Prodavaće se duplo manje karata nego što je maksimalan kapacitet sala, a maksimalno će u salama moći da bude 500 osoba, iako su neke sale veće.
Dodala je da će u svakoj ustanovi postojati redari, ali da se polazi od činjenice da je svako odgovoran za sopstveno zdravlje.
Kako je rekla, pokazalo se da mere spasavaju živote i da su dovele do stabilizovanja situacija.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 9
Sun
Novi Sad
Kakva online nastava posle ovakvih odluka??
Saberite se, vec ste 100 puta ispali majmuni, dokle vise ovo????????
ns
to je na otvoren, dovoljno mesta?
nista?
pa od toga nema vajde jel za ekipu?
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar