Goncić je od novembra 2020. godine bio predsednik Upravnog odbora Narodnog pozorišta.
Stalni je član pozorišta Atelje 212.
Ostvario je brojne pozorišne, televizijske i filmske uloge i autor je više dokumentarnih filmova. Dobitnik je nagrada Gran pri "Ćele kula" Festivala u Nišu 1982. godine, kao i nagrade "Ćuran" na Danima komedije u Jagodini za ulogu Dafne u predstavi "Neki to vole vruće" navelo je Ministarstvo.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 16
Nemanja
U "užoj Srbiji", tj. u Srbiji južno od Beograda jedva i da je još ostalo gradova.
Neša
Dragan
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar