Ponavljanje parlamentarnih izbora na jednom biračkom mestu u opštini Bujanovac

Republička izborna komisija (RIK) usvojila je danas odluku o ponavljanju parlamentarnih izbora na jednom biračkom mestu u opštini Bujanovac.
Predsednik RIK Vladimir Dimitrijević kazao je na današnjoj sednici da će se izbori za narodne poslanike ponoviti na biračkom mestu broj šest u Bujanovcu, u četvrtak, 28. aprila, od 7 do 20 sati.
On je naveo da je Upravni sud, odlučujući po žalbi Koalicije Albanaca Doline, podnetoj povodom rešenja RIK, doneo presudu da se žalba usvoji i da se poništi glasanje na tom biračkom mestu.
RIK je usvojio i odluku o izgledu i sadržini glasačkog listića, koji će biti u višejezičkoj varijanti - na albanskom i srpskom jeziku.
 
Usvojena je i odluka da bude odštampano 1.089 glasačkih listića, u skladu sa konačnom odlukom o broju birača na tom biračkom mestu.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Sandžačka demokratska partija se sprema za izbore

Sandžačka demokratska partija Novog Pazara usvojila je na večerašnjoj sednici odluku da formira izborni štab za predstojeće izbore, saopšteno je posle sednice Gradskog odbora u proširenom sastavu.