Neće biti ponavljanja izbora na biračkom mestu u Aranđelovcu
09.04.2026.•
0
Neće biti ponavljanja izbora na jednom biračkom mestu u Aranđelovcu jer je Viši sud u Kragujevcu usvojio žalbe Grupe građana "Studenti za Aranđelovac – mladost pobeđuje" i poništio rešenje Opštinske izborne komisije.
Komentari 3
Pljuc
Krenuo konvoj nezadovoljnih traktorista na demonstracije u NS i BG, a ministar Palma, onako zdrav i punačak, stane ispred i drekne:
- Neće d’ mogne!
- A zašto? – pitaju začuđeni paori.
- Prvo u Paraliju da preorete jednu ulicu! Ima obezbeđeno kupanje s’ kolce u plićak’ i svima po dve iljade!
Cocco
2000din za gospodina
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar