Osamnaestogodišnjak poginuo u udesu u Smederevskoj Palanci

Mladić star 18 godina poginuo je danas u saobraćajnoj nesreći na izlazu iz Smederevske Palanke, javljaju mediji.
Osamnaestogodišnjak poginuo u udesu u Smederevskoj Palanci
Foto: Pixabay (ilustracija)
Kako se navodi, tinejdžer koji je imao probnu vozačku dozvolu, izgubio je kontrolu nad "sitroenom", prešao u suprotnu traku i sudario se sa automobilom "fijat stilo" u kom su bili otac i sin.

Muškarac (48) koji je bio za volanom "fijata" je teško povređen, dok je njegov sin pretrpeo lakše povrede.

Oni su prevezeni u bolnicu u Smederevskoj Palanci.

OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

AMSS upozorava na poledicu na putu

Poledica se, zbog niskih temperatura, zadržava na putevima, na pojedinim deonicama moguć je tanak, slabo vidljiv ledeni sloj pa se vozači pozivaju da voze oprezno.