On se sumnjiči za teška dela protiv bezbednosti javnog saobraćaja, saopšteno je iz tog tužilaštva.
Sumnja se da je on 12. juna na obeleženom pešačkom prelazu automobilom udario maloletnog pešaka koji je zadobio teške telesne povrede opasne po život.
Uhapšeni će biti sproveden u Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu gde će ga saslušati javni tužilac.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 1
predrag
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar