Nakon prijave u petak uveče da je mladić nestao u vodi, na lice mesta došli su pripadnici Vatrogasno-spaislačke brigade, ali je njihova potraga bila bez rezultata.
Jutros oko 10 časova, po zahtevu Višeg javnog tužilaštva u Smederevu, na jezero su stigli ronioci Žandarmerije, koji su pronašli telo mladića.
Prema nalogu tužioca, kako pišu
Novosti, telo je upućeno na obdukciju.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar