Kako navode, reč je o artiklu koji nosi oznaku SKU 349550.
Na ovim trotinetima, kao rezultat izvršenih ispitivanja, otkriven je problem da cev za upravljanje skuterom može pući prilikom vožnje što može dovesti do povreda korisnika.
Kako se navodi na portalu NEPRO, naloženo je povlačenje proizvoda sa tržišta, obaveštavanje kupaca o riziku koji proizvod ima, kao i o mogućnosti povraćaja novca, na sajtu trgovca kao i izlaganje obaveštenja na prodajnim mestima.
Trotinet se prodaje upakovan u žutu kartonsku kutiju.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 6
Lucky
Maja
Podrška za Pepco!!!
Petroljub
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar