Lazović: Odlaganje početka sednice je manipulacija vlasti kako ne bi došlo do argumentovane rasprave

Poslanik Zeleno-levog fronta (ZLF) Radomir Lazović ocenio je odlaganje početka sednice Skupštine Srbije o zabrani iskopavanja litijuma, kao "manipulaciju vlasti u cilju da do rasprave uopšte ne dođe".
Lazović: Odlaganje početka sednice je manipulacija vlasti kako ne bi došlo do argumentovane rasprave
Foto: 021.rs
Lazović je agenciji Beta rekao da su poslanici opozicije koji su predložili taj zakon, bili u sali u 10 časova, kad je bio zakazan početak sednice ali da su poslanici SNS odbili da se prijave da su prisutni.
"Radi se o manipulaciji, o pokušaju da se ne desi sednica o litijumu", rekao je Lazović.
Ocenio je da je predsednica parlamenta Ana Brnabić "još jednom pokazala da je vrhunski manipulator i neko ko će učiniti sve da se ne desi argumentovana rasprava o problemu iskopavanja litijuma".
 
Početak današnje sednice Skupštine Srbije odložen je za 11 časova zbog nedostatka kvoruma pošto je u 10 časova u sali, prema elektronskoj evidenciji, bilo prisutno 67 poslanika.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Milan

    07.10.2024 16:48
    Pa gde su ti vasi poslanici da obebede kvorum? Jeste li vi predlagac zakona ili SNS? Na kraju su vam ovi iz SNS-a obezbedili kvorum. Sramota je to moj Lazovicu a jos se bunis.
  • Goran

    07.10.2024 12:12
    Jel si to naučio od svojih zelenih iz Nemačke? Loše društvo i još lošiji savet.
  • Vlajko

    07.10.2024 11:13
    Pa gde ti je tvojih 86 ?

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija