Muškarca usmrtio frižider koji je pokušao da obije, uhapšen i saučesnik

Policija u Trsteniku uhapsila je 49-godišnjeg S. P. zbog sumnje da nije pomogao 60-godišnjem G. T. koji je poginuo kada je na njega pao frižider ispred lokalne prodavnice koji su pokušali da obiju.
Muškarca usmrtio frižider koji je pokušao da obije, uhapšen i saučesnik
Foto: 021.rs
Policija sumnja da su uhapšeni i žrtva prethodno zajedno pokušali da obiju taj frižider.
Kako je saopšteno iz Policijske uprave u Trsteniku, 49-godišnji S.P. se sumnjiči da je izvršio krivična dela izlaganje opasnosti i teška krađa u pokušaju.

Po nalogu javnog tužioca u Trsteniku njemu je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužiocu.

OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • SMile

    10.02.2025 16:37
    Pao
    Pala sitna boranija zbog frižidera, a političari ni za milijarde...

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija