Objavljena rešenja testa iz srpskog jezika

Učenici osmog razreda danas su polagali test iz srpskog, odnosno maternjeg jezika.
Objavljena rešenja testa iz srpskog jezika
Foto: Pixabay
Učenik može da ima najviše 14 bodova na testu iz srpskog jezika i književnosti, 14 bodova iz matematike i 12 bodova na trećem testu iz izabranog predmeta.
Učenik po osnovu opšteg uspeha može da ostvari najviše 60 bodova. Najveći broj bodova koji učenik može imati na osnovu opšteg uspeha i uspeha na završnom ispitu je 100 bodova.
 
Sutra, 24. juna učenici će polagati matematiku, a u sredu, 25. juna izazbrani predmet.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Brnabić: Izbori ne bi rešili krizu

Predsednica Skupštine Srbije i funkcionerka SNS Ana Brnabić kazala je da SNS ima dobru komunikaciju sa predstavnicima Evropske narodne partije (EPP) i pojedinačnim strankama u okviru nje.