Razbijeno staklo na prostorijama SNS-a u Kragujevcu, sigurnosne kamere otkrile počinioca

Na prostorijama Srpske napredne stranke u Glavnoj ulici u Kragujevcu, u ranim jutarnjim satima, razbijeno je staklo.
Razbijeno staklo na prostorijama SNS-a u Kragujevcu, sigurnosne kamere otkrile počinioca
Foto: 021.rs (ilustracija)
Na snimku sa sigurnosnih kamera, vidi se muškarac, koji nogom udara izlog.
Kako RTS nezvanično prenosi, u blizini se nalazila policijska patrola, koja je odmah privela počinioca i njemu je određeno zadržavanje.
Reagujući na napad na stranačke prostorije, Gradski odbor Srpske napredne stranke u Kragujevcu saopštio je, da "ovakvi postupci nisu 'poruke - to su kriminalni činovi'".

"Razbijeno staklo i polomljeni okviri nisu samo materijalna šteta: to je direktan udarac na institucije slobodnog političkog delovanja, na pravo građana da se organizuju i izražavaju svoje uverenje bez straha od fizičkog nasilja. Ovo više nije pojedinačan incident - ovo je obrazac ponašanja koji poražava zdrav razum i podriva temelje javnog dijaloga", saopštio je SNS.

OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Mirko bez Slavka

    14.09.2025 18:29
    kad promenimo vlast, nece vise biti sns prostorija
  • Perica

    14.09.2025 18:13
    Barem nije kao sns falange, maskiran po mraku sa zaštitom policije
  • Samo pitam

    14.09.2025 17:17
    Organizovana ekipa u sred glavnog grada sto na utakmici sa Engleskom je sta onda? Nema mira za hulje.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija